Jump to content
  • 0

pomoc [HELP] Systém dveří


Meric

Dotaz

Ahojte. Po dlouhém snažení a stovce úpravách jsem to už vzdal a rozhodl, že se obrátím na vás, doufám, že mi zde někdo pomůže.

 

Problém zní: Spawnu si dveře, kterým nastavím koordináty, kde mají stát (základní pozice) a poté mi to hned má přeskočit na EditObject, kde mám určit KAM se má pohybovat. Na test jsem vždycky spawnul object 19302 (Mříže od cely) a pak mi to hodilo kamsi šipku, že se něco teda upravuje, ale neukázalo se, co to upravuje. Nebo napoprvé se zdařilo, ale když jsem chtěl spawnout druhé ty samé mříže na jinou pozici, tak jsem teda nastavil základní pozici, kde to má stát a když to přeskočilo s otázkou, kam se ty dveře mají hejbat a že to mám určit, tak mi úprava přeskočila na ty první dveře, který to teda potom funkcionálně "oddělalo". Napadlo mě, že o bude aj IDčkama, ale tyhle čachry mi nějak nešly. Aby někteří lépe pochopili: Vytvářejí se na způsob takový, že se vytvoří obj. s ID 0 a když nastavuji pozici kam se to má hýbat, instatně to nastaví těm dveřím ID 1 (Aspoň pokud jsem to pozoroval správně). Pomůžete mi, prosím?

 

Kód je dlouhý.:

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...