Jump to content

pomoc Nejspíš grafika


1Kubad1

Recommended Posts

Zdravím před nějakou dobou jsem si zakoupil grafiku tou dobou asi 2 roky tak není divu ,že to přestává fungovat jde o to ,že normálně mi jde vše můžu i hrát jenže po nějaké době začne mi hra problikávat či se jinak rušit obraz nevíte náhodou jestli ti nemůže být ještě něčím jiným ?

Edited by 1Kubad1
Link to comment
Share on other sites

Tu ti moc lidi o teto teme moc nepomuze, odpovi ti lidi driv nez tady zive.cz -> Poradna

 

 

Kazdopadne mam jednu radu, ktera ti asi pomuze.

 

Tu hru, jak to spoustis, tak zmen kompatibilitu

 

Pro Windows 8 nejlepe, a zaskrtni Spustit jako spravce

 

Pokud nepomuze, tak si aktualizuj ovladace.

Edited by xDave
Link to comment
Share on other sites

jestli se nepletu asus má na to aplikaci na windows 10 asi nevíš kde to najdu hledám to jako na win 7 jak to hodíš jako na plochu jenže to nemůžu najít

Link to comment
Share on other sites

už jsem zjistil ,že grafika se špatně chladí měla předtím teplotu asi kolem 55 stupňů a teď měla asi tak 72-77 a počítač se restartoval takže si myslím ,že asi na 99,9% to byla grafika + nejhorší ji bylo vyndat tam už nebyl strach o tu grafiku ale spíš o celou desku + cpu :d protože mi nešla ven tak jsem to čapl za cpu chladič a grafiku a nejde mi ven protože mám malou bednu tak jí musím nahnout + mi překážel kabel takhle táhnu a najednou grafiku venku :d a už jde lehčejc + je venku a funguje nebo spíš jako předtím ale zajímavé :d jen si nemůžu sakra zahrát což mě mrzí :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...