Jump to content

software Vsync


Woody

Recommended Posts

Ahoj,

po výroční aktualizaci W10 u mě nastal takový problém (nechci přímo říci, že za to může ona aktualizace, ale problém nastal až po ní). Ať už zapnu jakoukoliv hru- např. lolko nebo csko mám problém s trháním hry. Néže bych měl malé FPS to ne, ale tu a tam mám dropy a trhání, když přejíždím myší. Zapnu V-Sync a trhání ustane = dojde k locknutí na 60 fps. Zkoušel jsem hrát na very low grafiku s v-sync off a problém byl stejný. Prostě pořád musím mít zapnutý V-sync, abych mohl hrát bez trhání. Předtím mně tam hezky skákaly fpska 100-150 a teď tohle. Nevíte někdo čím by to mohlo být způsobené?

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Tak v tom případě bych zkusil přeinstalvoat ovladače na všechno. Třeba se po tom upgradu nějaký dojebal. Nejspíš bych asi hlavně reinstalnul gpu a cpu

Link to comment
Share on other sites

Tak v tom případě bych zkusil přeinstalvoat ovladače na všechno. Třeba se po tom upgradu nějaký dojebal. Nejspíš bych asi hlavně reinstalnul gpu a cpu

Aha, tak to jsem nikdy nedělal. Každopádně mám grafickou kartu nvidii gtx 960. 

 

+dodal bych ještě, bez Vsync mi jedou fps na 57-60fps ale s trháním jako prase, ale dříve mi jely na již zmiňovaných 100-150.  Prostě jsem nikde ztratil 80 fps nebo nvm

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...