Jump to content
  • 0

pomoc Chyby ve skriptu na otevírání dveří


Meric

Dotaz

Ahojte. Jakožto pravidelný návštěvník této sekce vás opět žádám o pomoc, jelikož se někde jistě nachází nějaká titěrná chyba, kterou mé oči nezaznamenají a nebo jsem zase udělal tak irelevantní chybu, že jsem si toho ani nevšiml. Pomůžete mi, prosím najít chybu/chyby? :)

 


 

Chyby, které kompilátor hlásí:

 

C:\Users\Esse\Desktop\NY-RP.pwn(153) : error 021: symbol already defined: "nypddvere"

C:\Users\Esse\Desktop\NY-RP.pwn(1558) : warning 209: function "OnPlayerKeyStateChange" should return a value

C:\Users\Esse\Desktop\NY-RP.pwn(1558) : error 010: invalid function or declaration

C:\Users\Esse\Desktop\NY-RP.pwn(1560) : error 010: invalid function or declaration

C:\Users\Esse\Desktop\NY-RP.pwn(1562) : error 010: invalid function or declaration

C:\Users\Esse\Desktop\NY-RP.pwn(1566) : error 010: invalid function or declaration

C:\Users\Esse\Desktop\NY-RP.pwn(1568) : error 010: invalid function or declaration

C:\Users\Esse\Desktop\NY-RP.pwn(1572) : error 010: invalid function or declaration

C:\Users\Esse\Desktop\NY-RP.pwn(1574) : error 010: invalid function or declaration

C:\Users\Esse\Desktop\NY-RP.pwn(1576) : error 010: invalid function or declaration

C:\Users\Esse\Desktop\NY-RP.pwn(5044) : warning 213: tag mismatch

C:\Users\Esse\Desktop\NY-RP.pwn(5044) : warning 204: symbol is assigned a value that is never used: "nypddvere"

 

Již definovaný symbol je více než pochopitelná chyba.

Returny jsem tam přidával tak, že jich tam po chvíli bylo asi 8, ale stejně to psalo, že by se to mělo použít.

Ta neplatná funkce nebo deklarace mi tam nějak nesedí, není mi jasné, kde je chyba.

nypddveře, jakožto objekt.. Používá se tam, pokud se to opraví chybou nad tím, tak to bude fajn, ale už jsem to přesouval i nahoru ten GameModeInit a efekt byl stejný.

 

O co jde přesně? O posouvání určitých dveří na tlačítko pro frakci (podmínku pro frakci si už nějak dodám). Nevíte někdo, kde může být problém?

 

/////////// EDIT /////// Jo a zapomněl jsem ještě dodat, že nad CreateDynamicObject někam, tak jsem napsal nypddvere = true, samozřejmě. Jen dodatek, předpokládám, že taky docela důležitý.

Edited by Meric
Link to comment
Share on other sites

2 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Jup, ono stačilo odebrat tu závorku u "else if", což jsem použil jakožto podmínku aj u funkce předtím a potom to předělat na "if" místo "else if" :) Díky za usměrnění, tohle by mě nenapadlo. :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...