Jump to content
  • 0

pomoc Blokace příkazů


hofycek

Dotaz

Zdravím, dělám jeden fs a potřebuji do něj přidat jeden příkaz, který by fungoval tak, že kdyby jste ho napsali, tak by se Vám blocknuli všechny příkazy a potom by jste druhým příkazem příkazy povolil, ale pouze hráč, který příkaz napsal, jestli mě chápate. Hledal jsem na googlu i na fóru, ale nikde jsem nenašel, prosím pomoc.

Edited by hofycek
Link to comment
Share on other sites

4 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
  • Hlavní moderátor

Jaký používáš cmd systém? Pokud dcmd, zcmd nebo nepoužíváš žádný (kontrola přes strcmp), podívej se na tohle téma. V prvním příspěvku řešení pro strcmp a dcmd, ve druhém pro zcmd.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Jaký používáš cmd systém? Pokud dcmd, zcmd nebo nepoužíváš žádný (kontrola přes strcmp), podívej se na tohle téma. V prvním příspěvku řešení pro strcmp a dcmd, ve druhém pro zcmd.

 

 

Mám to přes strcmp. Když to tam ale takhle dám, tak mi to vyhodí error 017: undefined symbol "dcmd", já jsem nikdy nepracoval s dcmd, příkazy mám pouze v strcmp.

public OnPlayerCommandText(playerid, cmdtext[])
{
    new logged[MAX_PLAYERS];
    if(logged[playerid] == 0) return 0; // That would block all dcmd/strcmp
    if(!strcmp(cmdtext,"/test",true))
    {
           return 1;
    }
    dcmd(purple,6,cmdtext);
    return 0;
}
Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • Hlavní moderátor

 

Mám to přes strcmp. Když to tam ale takhle dám, tak mi to vyhodí error 017: undefined symbol "dcmd", já jsem nikdy nepracoval s dcmd, příkazy mám pouze v strcmp.

public OnPlayerCommandText(playerid, cmdtext[])
{
    new logged[MAX_PLAYERS];
    if(logged[playerid] == 0) return 0; // That would block all dcmd/strcmp
    if(!strcmp(cmdtext,"/test",true))
    {
           return 1;
    }
    dcmd(purple,6,cmdtext);
    return 0;
}

Ne ne, šlo o tu podmínku s returnem. Budeš mít globální pole, dejme tomu cmdBlocked[MAX_PLAYERS], kterému budeš nastavovat 1 v případě, že chceš příkazy danému hráči blokovat. Když to bude 0, nic se nestane. Podmínka bude pak v OnPlayerCommandText vypadat takto:

if(cmdBlocked[playerid]) return 1;
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...