Jump to content
  • 0

pomoc nefunguje mi anticheat na penize pls pomoc


Dominik Rozporka

Dotaz

Čau nejde mi anti cheat na peníze v následujícím kódu jsem u každej příkaz obalil těmito příkazy příklad: 

PlayerInformation[playerid][pAntimoneyhack]=0;

GivePlayerMoney(killerid, 1000);

PlayerInformation[playerid][pCash]= //rovna se hodnote ktera je v GivePlayermoney
PlayerInformation[killerid][pCash]= // killerid tam vzdy nedavam jen tehdy kdyz v GivePlayerMoney je killerid
PlayerInformation[pCash]= amount; //tak tohle  jsem daval do cyklu ve kterych je GivePlayerMoney
jo a pri nacitani nebo ukladani penez do souboru nacitam to timhle zpusobem pomoci knihovny dini: PlayerInfo[playerid][pA]++;
PlayerInformation[playerid][pCash]=dini_Int(file, "Money");
ve hre neni zadnej checkpoint k obsazeni jedna se o mod Call Of Duty: Asia At War
jo a kdyby nikdo nevedel proc mi to nejde tak ja vymazal jeden divnej prikaz ktery jsem nasel nekde uplne mimo mozna ze je to tim
ten prikaz jeste ze jsem si ho dal do notepadu je takle: PlayerInfo[playerid][pA]++; a nevim co s nim
 
prosim poradte jinak se omlouvam ze zbytek je bez diakritiky ale ja jsem zapomel si zmenim klavesnici
aha zapoměl jsem na pwn ale ten tu nejde dát a to si stěžuju a nejdo to sem ani vložit jako text prej moc dlouhý omg!
tak jsem to musel dát na uloz.to jinak ani na pastebin mi to nešlo proto že lagy tak teda tady: https://uloz.to/!gGoSMGazx/cod8aaw-edited-pwn

prosím poradí někdo teda?

Edited by Dominik Rozporka
Link to comment
Share on other sites

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Kdo tomu nerozumí tak není asi dost dobrej pawner

jednoduše

pAntimoneyhack používám na zapnutí anti hacku na peníze pro hráče pokude je to 0 tak je pro něho vyplej a pokud 1 tak je pro něho zaplej

prosím poraďte

pAntimoneyhack je v podmínce která je v OnPlayerUpdate je to v tomhle publicu proto že když se změní peníze u hráče nebo cokoli jinýho tak to testuje hráče pokud je ještě zaplej

pAntimoneyhack na 1 tak jinak když je na nula tak to je z toho důvodu aby když hráč zabere území který musím dodělat proto že tam nejsou nebo prostě když givnu hráči peníze

tak je to samozřejmě nastavený předtím příkazem na givnutí peněz na 0 a po příkazu na 1

stáhněte si prosím ten soubor a poraďte mi prosím proč to dává ban po spawnutí a tak mě to nejde do hlavy kdo to aspoň zkusí tak mu děkuju :)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Nerozumím celému tvému topicu. Napsal jsi ho hrozně nesmyslně. Jak už jsem psal, soubor má 25k řádků a orientovat se v něm je složité (o to víc, když nevíme, co vůbec hledáme a máme opravit). 

Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • Hlavní moderátor

Kdo tomu nerozumí tak není asi dost dobrej pawner

Tak určitě. :kappa:

 

Tak mi řekni, komu by se chtěl číst text, který nejsi schopný rozdělit do odstavců, kód oddělit BB kódem od ostatního textu a který obsahuje věty, jako jsou tyto:

 

 

tak ja vymazal jeden divnej prikaz ktery jsem nasel nekde uplne mimo mozna ze je to tim

Tohle má úžasnou vypovídací hodnotu.

 

 

 

jo a pri nacitani nebo ukladani penez do souboru nacitam to timhle zpusobem pomoci knihovny dini: PlayerInfo[playerid][pA]++;

Tohle rozhodně není načítání dini.

 

Navíc dáš soubor na externí úložiště. Lidi jsou od přírody líní a když jim to nedáš pod nos, většina to přejde a jde dál (můj případ). Když ti to nejde nahrát, tak z toho kruci vyberu to důležité a popř. doplním to, co budeme požadovat. Proč ty by sis při psaní toho tématu nemohl dát práci, když my si ji pak při řešení tvého problému dávat máme?

Edited by vEnd
  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • 0

aha tam s tim PlayerInfo[playerid][pA]++; se moc omlouvám nejspíš chyba s Ctrl+C a Ctrl+V

samozřejmě že timhle to nenačítám to by nikdo nikdy nenapsal ani já jen jsem si nějak to špatně zkopíroval a vložil nechce se mi to psát má tam být:

PlayerInformation[playerid][pCash]=dini_Int(file, "Money"); //dini_int je pro ukládání číselný hodnoty a teď mě napadlo že tam má být asi spíš dinit_Int

jinak se chci omluvit za tuhle větu: "Kdo tomu nerozumí tak není asi dost dobrej pawner"

jinak obávám se že to je k ničemu dát sem jen část proto ž já jsem to upravoval nahoře uprostřed dole a tak

kdo mi nechce pomoct s touhle pomocí že v čem je problém ať mi kdyžtak poradí co mám použít k uložení do proměnný ze souboru jestli příkaz dini_Int nebo dinit_Int

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Naše dini je tu znova čumím na to ako sova (nič lepšie ma po ráne nenapadlo)

dinit_Int no o tomto som nepočul, ale skúsiť to môžeš možno je to skrytá funkcia dini ktorú autor nezverejnil kvôli jej vysokej rýchlosti. (len domienka (moja))
Ďalej by ma zaujímalo prečo to píšeš tak komplikovane.Myslím to uložení do proměnný ze souboru ja som si prvý krát osobne myslel, že chceš do súboru ukladať, a stále mám v tom zmätok no nič.

 

dini_int je pre načítanie číselnej hodnoty
dini_IntSet je pre ukladanie -||-
Ale ak si myslel na načítavanie a zle som to pochopil kvôli formulácii príspevku tak moja chyba a tie dva riadky si nevšímaj.

 

Osobne by som ti odporúčal pred prácou s vecami ktoré sú pre teba nové prečítať si niekde nejaký tutoriál čo ako funguje a čo robí toto a hentoto.
A len tak mimo témy by ma zaujímalo prečo každý pri nejakej registračke atp. používa pCash, pAdminLevel, pBanka,..

 

jinak obávám se že to je k ničemu dát sem jen část proto ž já jsem to upravoval nahoře uprostřed dole a tak

Ja sa zas obávam, že je zbytočné s tebou niečo riešiť.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...