Jump to content

script RealTime


TomasKuzel

Recommended Posts

Zdravím komunitu Pawno.cz

 

Po dlouhé době jsem se nudil tak jsem přepsal autora u  FilterScriptu, který nese název RealTime

 

Tento FilterScript vám na server přidá:

 

Realný čas: Hodiny, Minuty, Sekundy.

 

Datum: Den, Měsíc, Rok

 

Credits:

 

FS by:ZaBraNjeNi

 

Include a_samp by: Samp Team

 

Download: http://http://pawno.cz/files/file/26-realtime/

 

post-16086-0-41828300-1455313877_thumb.png

Edited by Polis_Polismanovic
Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Proč ne? Script je tak jednoduchý, že ho udělá každý schopný amatér. Příště až budeš někoho obviňovat, tak třeba uvést link.

 

 

Btw tohle:

 

%s%d, (minutes < 10) ? ("0") : ("")

 

se dá upravit na %02d, minutes

Link to comment
Share on other sites

Zdravím....

 

Tento FS je zo samp fora ... Nemohol si ho vytvoriť ...

Na samo fórum je každý podobný script co je i tu a to hned má znamenat, že je copy?

 

Odesláno z mého SM-G318H pomocí Tapatalk

Proč ne? Script je tak jednoduchý, že ho udělá každý schopný amatér. Příště až budeš někoho obviňovat, tak třeba uvést link.

 

 

Btw tohle:

 

%s%d, (minutes < 10) ? ("0") : ("")

 

se dá upravit na %02d, minutes

Ano script je jednoduchý a jak jsi napsal dokáže tu udělat i obyčejní amatér.

Jinak děkuju zkusím to jak jsi psal.

 

Odesláno z mého SM-G318H pomocí Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Dalo mi to čas kým som to našiel ale tak mate to tu ;)

 

------> http://samp-scripts.com/post/19342/Real_Clock_&_Date/ZaBraNjeNi/filterscript/other

Taky jsem neřekl, že mi nikdo ze Samp forum nepomáhal ?

Když už jsi tam tak hledal tak můžeš zajít i do Help sekce a najít tam můj topic o help..

On ne každý žádá o helpy tady, ale i jinde..

Link to comment
Share on other sites

Zdravím                                                                                                                                                                      

Tento script je naprosto stejný z ukázkou od Mikoo.                                                                                                  

Zde

Bohužel není stejný jen ve vzhledu ale i v pawn code.(Přepsán je akorát autor jinak code je uplně stejný)              

Proto čekám na vyjádření autora toho topicu.                                                                                                           

Popřípadě na ověření tvého učtu na danné stránce kde je schodnej script.                                                            

Pokud to není tvůj script rád bych tě požádal o změnu autora ve tvém topicu a scriptu.                                           

Děkuji

 

Uprava k poslední odpovědi autora.

 

Sice si mohl žádat o help ale ovšem ted projel jsem oba dva pawn code. A jsou uplně stejné. Až na přepis autora.

Jako chápal bych asi kdyby byl podobnej třeba v 80 procentech ale ten code je naprosto rovnej tomu co si sem dal.

Link to comment
Share on other sites

Zdravím                                                                                                                                                                      

Tento script je naprosto stejný z ukázkou od Mikoo.                                                                                                  

Zde

Bohužel není stejný jen ve vzhledu ale i v pawn code.(Přepsán je akorát autor jinak code je uplně stejný)              

Proto čekám na vyjádření autora toho topicu.                                                                                                           

Popřípadě na ověření tvého učtu na danné stránce kde je schodnej script.                                                            

Pokud to není tvůj script rád bych tě požádal o změnu autora ve tvém topicu a scriptu.                                           

Děkuji

 

Uprava k poslední odpovědi autora.

 

Sice si mohl žádat o help ale ovšem ted projel jsem oba dva pawn code. A jsou uplně stejné. Až na přepis autora.

Jako chápal bych asi kdyby byl podobnej třeba v 80 procentech ale ten code je naprosto rovnej tomu co si sem dal.

 

Jednoduše ti na to [Cenzura]..

Jsi polib třeba [Cenzura] abys jí měl aspon z těch 80% čistou.

Edited by Polis_Polismanovic
Link to comment
Share on other sites

 

Jednoduše ti na to jebu..

Jsi polib třeba prdel abys jí měl aspon z těch 80% čistou.

 

Aspoň něco.. :d

Stejně toto Stupid forum mám v píče.. :d

 

Fajn.

Takže za uražení mého pozadí,tohoto fora,mě a kradež scriptu se asi rozloučíme na nějakej čas.

PS:Byl jsem se sprchovat před hodinou a ještě jsem nebyl na velké takže by mohla bejt čista tak na 99 - 100 procent.

 

Děkuji za tvůj čas a tento Filterscript.

 

Dále:

U scriptu bude přejmenovan pravej tvůrce tohoto Filterscriptu.

A nechám ho volně ke stažení stím že i upravím tvůj topic.

Link to comment
Share on other sites

Ano je pravda že kopirujem ale nie takto ;)

~> Přes 200 příspěvků je jen tvůj help, kde jen zkopíruješ celé kódy ze scriptů, vložíš je sem a chceš s nimi pomoct, protože nemáš ani ponětí co dělají... takže už tebe nějaká míra "já nejsem kopírák až tak" vůbec nemá smysl.

Link to comment
Share on other sites

Ano je pravda že kopirujem ale nie takto ;)

seš stejnej jak mivčo.. :) říká jak nekopíruje ale zkopíruje vše co se dá.. přidej si mě na skype dej mi hovor a ukaž mi jak píšeš něco svého ;) pak ti teprve budu věřit že nekopíruješ.

Link to comment
Share on other sites

seš stejnej jak mivčo.. :) říká jak nekopíruje ale zkopíruje vše co se dá.. přidej si mě na skype dej mi hovor a ukaž mi jak píšeš něco svého ;) pak ti teprve budu věřit že nekopíruješ.

 

 

A čo ešte nechceš ? Čo furt len domňa skačete ? Čo neriešite druhych som tu sám taký či čo ?

Link to comment
Share on other sites

A čo ešte nechceš ? Čo furt len domňa skačete ? Čo neriešite druhych som tu sám taký či čo ?

~> Tvůj problém má několik jednoduchých řešení: 1. uznej naší pravdu a budeš mít pokoj, 2. nepiš někam do topicu o někom, že je kopírák, když ty sám jsi kopírka. 3. ukaž, že nejsi kopírka a vytvoř něco zajímavého ZCELA svého ZCELA se svým kódem...

Link to comment
Share on other sites

~> Tvůj problém má několik jednoduchých řešení: 1. uznej naší pravdu a budeš mít pokoj, 2. nepiš někam do topicu o někom, že je kopírák, když ty sám jsi kopírka. 3. ukaž, že nejsi kopírka a vytvoř něco zajímavého ZCELA svého ZCELA se svým kódem...

 

 

Akú pravdu ?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...