Jump to content
  • 0

pomoc Register


UpiR

Dotaz

Dobrý deň pawno. Po dlhom čase som sa zorhodol oprašiť pawno a niečo si naprogramovať, kedže niesom až taky vinikajuci pawner tak chcel by som poprosiť o radu aky register system si mam vybrať , taky aby nebol komplikovany aby nesklamal a nebugoval :) pretože na pawno ich je až až  .. a nemam dosť dobre skusenosti z niektorymi a už su dosť staréé :PBol by som rád keby ste sa podelili zo svojimi skusenostami , vopred vdaka ;)

Link to comment
Share on other sites

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Já ti muzu doporucit SQlite.
Pro zjednodušenní používám SQLite Imroved includ od SLICE.
Pracuje se s tím taky jednoduše a hlavně máš všechny data v jednom souboru.
+ další práce s tím je jednodužší než s ostatními file systemy. Muzes si vytáhnou top hráče. jednoduše mazat informace z tabulek atd.

Jen je to o nečem jiném než klasický file system, ale opravdu to stojí za to :)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

~> Koukám, že jediný, kdo to pořádně četl, je Steam Wallet :d :d...

 

Četl jsem to asi 3x, tak mi tedy povídej, kde je chyba? Chtěl doporučit pokud vím.. ;) Takže tu laskavě nedělej opět chytrého..

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Četl jsem to asi 3x, tak mi tedy povídej, kde je chyba? Chtěl doporučit pokud vím.. ;) Takže tu laskavě nedělej opět chytrého..

~> :facepalm: kde zase prosimtě ze sebe dělám chytrého ve větách "jediný, kdo si to pořádně přečetl je..."? Nevím, jak ty, ale já tam vidím jen informování s emotikonem smíchu. Takže, ty jsi zase pro změnu nezvedej počet příspěvků zbytečnými příspěvky.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Mysql to není ale můžu poslat pár příkladu

 

Bez mysql

http://pastebin.com/QdsEj3fM

 

s Mysql

http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=305994

Jediné co může býti zarážející je ten fakt, že registrace bez mysql aneb IRegister má více věcí no takže bych nepočítal řádky. (pro autora) A jinak jsem pro mysql. S novou funkcí pluginu cachování je opravdu rychlá a efektivní :)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Začni trebars s Ysi nechci ti to tu dát okopčit ale zdá se mi ze ňáky návod tu na to je ...

 

 

 

//:EDIT Jinak zapomnel sem ze určite si to nedávej cez dudb zaberá to hodne ...

Edited by DvaDva
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...