Jump to content

pomoc Pripojenie k netu


Mikoo

Recommended Posts

Čaute mam menši problem nejde mi vobec isť na internet (mam PC takže idem cez kabel) a ked kliknem na net žiadnu stranku vyhladať nič a piše mi že sietovy kabel bol odpojeny.. Potrebujem help diky..

post-16158-0-91014500-1449736842_thumb.jpeg

Edited by Mikoo
Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Však prečo hľadať zdroj problému keď môžme preinštalovať Windows :d. Nejde vám prehliadač? Preinštalujte Windows. Máte málo FPS v hrách? Preinštalujte Windows

  • Líbí se mi to! (+1) 3
Link to comment
Share on other sites

Však prečo hľadať zdroj problému keď môžme preinštalovať Windows :d. Nejde vám prehliadač? Preinštalujte Windows. Máte málo FPS v hrách? Preinštalujte Windows

 

 

:d

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Mne sa zakazdym zmenila ip ked som preinstaloval win, neviem aky to ma aj vplyv na poskytovatela mojho internetoveho pripojenie lebo typek ked mi doniesol novy kabel pretoze ten stary sa mi tahal ponad okraje stien spod koberca tak bol komplet rozslapany a ked obnovoval pripojenie tak zadaval aj ip.

Link to comment
Share on other sites

:d IP sa ti určite nemohla meniť :-) , mení s ti ak máš ruter čo rozosiela signal tak on každemu priradí IP-čku svoju ktorú si generuje aby vedelo kam posielať dáta ! , a ip maš stále tu istu alebo ak máš dynamickú tak to už záleži od poskytovatela internetu !

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Tak to s IPv6 Neviem ako je ale n IPv4, mame prijmač signalu, a potom wifi router - ktorý rozosiela signál po celom dome a ten wifi router maš nastavene default IP od ktorej bude priradovať a ku každemu zariadeniu ktoré sa pripojí priradí vlastnú IP-Adresu aby neboli zhodné s druhým zariadením.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...