Jump to content
  • 0

pomoc Upravení Antimoneycheat-u


Deejva

Dotaz

Ahoj,

měl bych dotaz ohledně anticheatu na peníze, pokud si udělám nějaký, který bude fungovat tak, že bude peníze ukládat do proměnné a podle toho kontrolovat, kolik máte peněz vy, jako jsou například tyto:

 

http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=71136

http://pawno.cz/topic/23068-antimoneycheat/

 

Tak jak poznám, že si hráč koupil například komponentu v tunírně nebo pití u automatu?

Díky.

Link to comment
Share on other sites

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Nejlepší je jen kontrolovat či nemá víc pěnez než má mít přes limit.. podle toho mu to resetovat a dat mu zase stejnou částku pěnez jakou měl mít..

~> Ne moc dobrý nápad. Kdybys dal třeba limit 20 000 000$, ale hráč si to poctivě po těch 10 dlouhých hrozných týdnech nahraje, tak dostane za to kick/ban?

 

~> Já jsem spíše myslel o kontrole, jestli jeho počet peněz (u sebe + banka) odpovídá době, co je na serveru. Například, kdybych hrál na serveru 2 minuty, tak asi jen tak najedou poctivě neseženu 1 mega.

~> Ale je tu několik problémů, například, kdyby mu to dal administrátor za nějaký event. Pár podmínek to snad spraví, jinak zkus jiné možnosti.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

~> Ne moc dobrý nápad. Kdybys dal třeba limit 20 000 000$, ale hráč si to poctivě po těch 10 dlouhých hrozných týdnech nahraje, tak dostane za to kick/ban?

 

~> Já jsem spíše myslel o kontrole, jestli jeho počet peněz (u sebe + banka) odpovídá době, co je na serveru. Například, kdybych hrál na serveru 2 minuty, tak asi jen tak najedou poctivě neseženu 1 mega.

~> Ale je tu několik problémů, například, kdyby mu to dal administrátor za nějaký event. Pár podmínek to snad spraví, jinak zkus jiné možnosti.

jasně vůbec si mě nepochopil tak se snaž třeba to pochopíš

 

bylo to myšleno tak že zapíšeš jeho počet pěnez aktualní... a kontroluješ či nemá víc.. pokud jo resetuješ mu to... když se mu ubere tak se nic neděje.. takle vyřešíš tu kravinu typu tuning atd

Edited by Steam Wallet
Link to comment
Share on other sites

  • 0

jasně vůbec si mě nepochopil tak se snaž třeba to pochopíš

 

bylo to myšleno tak že zapíšeš jeho počet pěnez aktualní... a kontroluješ či nemá víc.. pokud jo resetuješ mu to... když se mu ubere tak se nic neděje.. takle vyřešíš tu kravinu typu tuning atd

~> Ne, jen jsem myslel, že jsi dokázal vymyslet něco jiného než kolegové před tebou.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...