Jump to content

gamemode [GM-Mini] DPMLJ 1.0


Recommended Posts

Po dlouhé době zdravím uživatele a nadšence Pawno.....

 

Rád bych vám chtěl představit menší Mini Herní mod který se bude týkat především Dopravních prostředků,nikoliv klasického modu kde sou všelijaké práce atd...

 

Informace o modu:

 

Název: DPMLJ 1.0 (Dopravní Podnik Měst Liberce a Jablonce nad Nisou)

 

Čeho se bude mod týkat:

 

Tak už podle názvu někteří možná budete vedět ale proty co neví rád napišu stručněji.

 

V modu budete mít možnost si vybrat 6 zaměstnaní.A to

 

1.) Řidič Autobusu

 

2.) Řidič Tramvaje

 

3.) Strojvůdce

 

4.) Dispečer

 

5. vratný

 

6.) údržba vozidel

 

 

System prací Jednotlivě

 

Řidič tramvaje: tak tady neni prakticky očem mluvit,řidič tramvaje bude možnost pomocí přikazu /mise jezdit určitou linku která mu bude připsána.

Ale pozor řidič než bude moci ject svojí linku pomocí přikazu /sluzba dostane v dialogu výpis služby kterou pojede + Linku,uvedu přiklad: Služba Č.93 (Linka 25)

Dále si bude moci pomocí přikazu /jrad kouknout na svuj jizdní řád a konec služby.

 

 

Řidič Autobusu: taktéž si bude moci pomocí přikazu /mise jezdit linku která mu bude připsána pomocí přikazu /bsluzba kde mu vyjede Služba a Linka (u Autobusáka bude více služeb) a pomocí CP bude jezdit určitou linku která mu tedy bude přidělena.

 

 

Strojvůdce: pomocí přikazu /vmise bude jezdit dle služeb po celém San Andreas (Neni ktomu co přidat víc)

 

Dispečer: Toto povolaní bude mít prakticky lehký ůkol pomocí přikazu /vysilacka ID bude moci komunikovat s určitým hračem který aktualně pojede nějakou Linku bude to prakticky fungovat na spusob nějakého Chatu,také bude za ukol mít kontrolovat vozidla MHD v provozu či kdyby se stala nehoda musí okamžitě reagovat a jet na místo.

Dále je v plánu i přikaz /kontrola ID kde bude mít možnost zkontrolovat Dispečer Službu a linku řidiče.

 

Vrátný: Pomocí přikazu /vozy bude moci vidět který hrač řidí určitý: Autobus,Tramvaj.Vlak,také bude muset za ukol hlídat zaparkované vozidla ve vozovně proti zlodějům,aktualně pro toto zaměstnaní více toho nemám :( omluvte mě

 

údržba vozidel : Toto povolaní bude mít za ukol pomocí přikazu /boprav /toprav /voprav opravit a udržovat vozidla v dobrém stavu či dotankovávat autobusy pomocí přikazu /tankovat,dále bude muset mít za úkol parkovat autobusy do Depa

 

To je nějak vše k zaměstnaní: za každý navrh budu rád.Díky

 

Očem bude vlastně Mod:

 

Herní mod bude především pro nadšence kteří mají rádi Dopravu,jelikož klasické mody mají tyto zaměstnaní velice rád bych udělal přimo specialní mod.

Mapa neboli město bude upraveno pomocí MTA objektu,nevím co ktomu více napsat později dodám.

 

 

Specialní věci v modu:

 

Určitě mužete očekávat vlastně postavenou vozovnu autobusů (Depo)

 

Nově postavené Autobusové zastávky + Tram zastávky

 

Vozovna pro Tramvaje + Vlaky

 

NPC Vratný + Pár autobusů 

 

 

Systém výplat + Domy 

 

Systém výplat bude nastaven na realný systém tudiž přikad: Tramvaják,Plat: 25 000

 

HouseSystem: Ano také bude ale jelikož se bude jednat o Mini GM nebude nějak extra kvalitní ale vozidla parkovat určitě půjdou

 

 

Hlašení zastávek:

 

 

Pomocí přikazu /hlasic který vyjede v Dialogu si bude moci hráč navolit zastávku kterou si bude chtít přehrát (Něco na spusob odkazu u Radia Online)

 

Zastávky budou namluveny mnou osobně :)

 

 

 

 

To je odemně vše,předem mě omluvte pišu z tabletu tak Gramatiku ignorujte děkuju.

 

Za každý nápad či kritiku budu vdečný,pokud máte nějaký nápad na vylepšení čehokoliv ohledně Modu budu jenom rád 

Krititu příjmu :)

Edited by EmbinaCZ
Link to comment
Share on other sites

Ten mod se mi celkem líbí. Stejně na freeroamech hraji jenom výše uvedené povolání, protože jiné mě ani nebaví. Akorát ten vrátný mi přijde zatím zbytečný. "muset za ukol hlídat zaparkované vozidla ve vozovně proti zlodějům" - proti jakým zlodějům, když jsou všichni řidiči tramvají, autobusů apod.? Dispečer mě taky moc nenadchl. A "Zastávky budou namluveny mnou osobně "- na to jsem zvědavej. Ostatní v pohodě, ale ten název je takovej divnej, přemýšlej o přejmenování :-).

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Co tohle na sledování dopravců?

 

 

- Mapa je klasický objekt

- Ikona je klasický checkpoint

- Text je klasický 3D text

 

(Obrázek z MTA, ale dá se aplikovat i na SAMP)

 

3527.png

Link to comment
Share on other sites

Co tohle na sledování dopravců?

 

 

- Mapa je klasický objekt

- Ikona je klasický checkpoint

- Text je klasický 3D text

 

(Obrázek z MTA, ale dá se aplikovat i na SAMP)

 

3527.png

 

Děkuju za typ,todle vypadá zajimavě ;)

 

 UareBugged: Na názvu se ještě zapracuje :) Jedná se pouze o navrh názvu :)

 

Woody112: ohledně toho vratného,chce to ještě vymyslet princip pro toto povolaní ;),ale každopadně tam nesmí chybět aby to odpovídalo realitě.... 

 

Každopadně díky za hodnocení :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...