Jump to content

Windows 10 Kompatibilita


Emmyson172

Recommended Posts

  • Globální moderátor

To nemůžeš říct jistě

mám ho rok a išli mi všetky hry čo som doteraz na ňom hral, vcelku zaujímavé

Link to comment
Share on other sites

  • Hlavní moderátor

mám ho rok a išli mi všetky hry čo som doteraz na ňom hral, vcelku zaujímavé

A ty máš všechny hry, co kdy šly na Windows 8? Vcelku zajímavé... Má pravdu, nemůžeš s jistotou vědět, že všechny půjdou.

  • Líbí se mi to! (+1) 3
Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

A ty máš všechny hry, co kdy šly na Windows 8? Vcelku zajímavé... Má pravdu, nemůžeš s jistotou vědět, že všechny půjdou.

to som spomenul? nie, tak ma tu nechytaj za slovíčka, nemám istotu ale je tam minimálna šanca že nepôjde , vravím len že všetky hry čo som hral na w8 mi išli aj na w10, všetkých mojích 120 hier v steam library mi tam ide takže to asi o niečom svedčí nie? skôr by sme sa tu nemali baviť o hrách čo tam idú ale o hrách čo tam nejdú, ten list by som si pozrel vcelku rád

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

no vidíš, toto som chcel, ale zasa úprimne ten list je vcelku malý ale určite tam nieje všetko , áno ja súhlasím že sú hry ktoré tam nepôjdu ale ten počet je minimálny , a sám si myslím že časom sa to zmení a pôjdu aj tam :) taktiež si pozri build na ktorom sa to testovalo, example v tom liste je 9926 , ja som hral hru Defiance na 10130 a tam išla v pohode.Osobne si myslím že vačšina hier čo nešla proste nešla preto že W10 bol v štádiu aktívneho vývoja, tie skoré buildy boli ešte len z časti hotové a preto sa mohlo stať že daná hra tam nepôjde

Link to comment
Share on other sites

To je úplne bežný proces. Niečo prvé dni/týždne/mesiace ísť nemusí, ale ak vývojárom záleží na ich komunite (smejem sa) alebo produktoch (ziskoch), tak aktualizujú svoje produkty aj pre Windows 10.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...