Jump to content
  • 0

pomoc Respawn vozidel


Powering

Dotaz

Zdravím potřeboval bych se zeptat zda jde nějak rozeznat příčinu zničení vozidla... Zda vozidlo explodovalo nebo bylo utopeno.. Hledám to už celkem dlouho a nenašel jsem stále nic.. Pokud někdo poradí budu rád. :d 

Link to comment
Share on other sites

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

V téhle situaci to je dost divný, každopádně se zavolá https://wiki.sa-mp.com/wiki/OnVehicleDeath jak při explozi tak i při utopení

tak asi pokud je health vozidla menší nebo rovno kdy začne hořet nebo těžko říct

 

Zkoušel jsem do tohohle callbacku dát DestroyVehicle(...); ale právě ono ho to odstraní i když se to auto potopí do vody no.. Právě bych potřeboval rozlišit jak to vozidlo bylo zničeno.. Prostě když vybouchne, aby se smazalo... A když se utopí, aby se nic nedělo.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

no tak zkus ještě třeba vypisovat kolik maj ty auta health při zavolání toho callbacku, a když budou mít odlišný u utopení a explozi tak je to jasný

ale nevím, s tímhle jsem moc nepracoval

Link to comment
Share on other sites

  • 0

no tak zkus ještě třeba vypisovat kolik maj ty auta health při zavolání toho callbacku, a když budou mít odlišný u utopení a explozi tak je to jasný

ale nevím, s tímhle jsem moc nepracoval

beznzveje.png

 

Zkoušel jsem to tak že:

jsem stál s autem nepoškozeným a dal jsem mu Health na 0

pak jsem šel do vody spawnul auto

a stejná čísla..

už si nevím rady.. :d 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Nastav si nejakej ten timer. 

A nastav do neho

if(GetVehicleHealth == 1148846080)
{
  DestroyVehicle...

Nevím čo by mnelo byť na to aby zistilo jestli to auto ma tolik HP tak nejak takhle. Ja se omlouvám když to nepůjde. Netestoval sem.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Nastav si nejakej ten timer. 

A nastav do neho

if(GetVehicleHealth == 1148846080)
{
  DestroyVehicle...

Nevím čo by mnelo byť na to aby zistilo jestli to auto ma tolik HP tak nejak takhle. Ja se omlouvám když to nepůjde. Netestoval sem.

V poho už jsem to jaksi vyřešil celkem to šlape ale díky za radu.. :d:)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...