Jump to content

gamemode Slovak Role-Play


R0cky

Recommended Posts

O čom je mod ?

 

Jak už určite víte Role-Play je že hrajete za nejakou roli neboli nečo napodobny . 

 

Takže můj mod se menuje : Slovak Role-Play. Síce se menuje Slovak ale je po česky a po slovensky delam to tak aby tomu rozumeli slovaci i česi 

 

Tenhle Mód žadne wárpy neobsahuje !

 

Síce možna víte že mi je 13 let ale čo natom ? 

 

Na móde sa ešte pracuje začal sem 1.5.2015

 

Povolania

 

- Policajt: Každy zná ... 

- Hasič: Bude mať misie ktore se mu nahodne vybere počas práce.

- Mechanik: Bude odťahovat auta zo silnic nebo když sou na chodniku, bude opravovat a tuniť auta.

- Kamionista: Chcel by som ho udelat tak že když sou gangy tak im musi nosiť zásoby zbraní a muníci nebo že proste nosi náklad na učite miesta

- Exekútor: Když ma nekdo barák a je v hre každu Hodinu mu strháva peníze, když nebude máť peníze tak dojde Exekútor a bude mu brať predmety z domu každy predmet ma svoju cenu !

- Pirát: Toto povolanie je otom že v móde sú tajne ostrovy z pieskom a palmou, ráz začas sa tam náhodne ukaže maly kusok drievka a když tam pride a použi príkaz /ktpoklad (kopat poklad) tak je 40% že tam poklad je alebo to je kokos a 60% že tam je kus dreva a 50% že to byla iba ilúzia 

- DJ: Ma za úlohu pozvat niekolko ludi min. 5 aby mohol uskutočniť párty. Hudbu spusti príkaz /sphudba - ukaže sa Dialog kde zada stranku hudby nebo napiše /sphudby - kde su v zozname hudby, hudba v 50 % hrá v dosahú 45 range , DJ muže hudbu zosilit a zoslabiť když hudbu zoslabi na 20 % hudba ide do 20 range když ju da naplne tak hudba ide 90 a niekedy 100 range.

- Nevim jak se vola napište když tak :d: Ponúka hračom domy na predaj. 

- Novinár: Fotí príhody,dáva ankety atd...

- SÚD-Pre viacerích: jedna sa o normalný súd.

 

Aky je princíp módu ?

 

Takže mód funguje na princípe reality takže ked je hrač niekde daleko tak nevidi ostatnich čo píšu funguje to ako Local Chat a Global Chat lenže tady je Global Chat - Local Chat takže to čo napišou je videt v range 100.

Ale da sa pisat ako do normalného chatu len že je potrebné mat telefón.

 

Vodíčak si koupiťe na 2 Hodiny pak vyprší jeho platnosť

Tak isto aj zbrojný prúkaz.

 

- Po ulicí se nesmi nosiť pri sobe zbran inač musi zasiahnut policajt ! (Okrem kitiek :d)

- Pokuť niekdo zamieri na hráča policajt nesmie začat strielat musi urobiť čo povie inač by ho zastrelil (Realita :d)

- Pokial chcu chitit zločinca a na 3x krat neposluchne tak ho možu zastreliť (USA)

- Pokial zločinec sa zda a pak začne utekat možu ho zastreliť (USA )

 

- Taxikar ma taxi meter ktory je spravený na rýchlosť ešte neni docela presný. Pokial hráč nema tolko penazí tak ked ma dom tak mu dojde Exekútor preda napriklad Záchod :d tak potom tie peniaze dostané.

 

Pokial nejaky hráč ktorý neni online napriklad Exekútor a ma predat niečo aby to zaplatil taxikárovy tak mu to odobere z výplaty 

 

UPOZORNENIE:

 

Pokial si myslite že tento mód bude FREE v .pwn nebo .amx tak  :hello: papa. (Ti čo ho chceli:  :eh: A proč ?)  :d

 

Tento mód si ponecham bude na mem serveru když tak si ho pak mužete zahrať nebo skusiť IP mam v popisku.

 

Na módu se delá takže neočekavajťe že pujde tak brzi. Možna pojde za 1 - 7 dni . Pokial by šiel skôr tak tam niečo bude chýbat.

 

Nechci ho dávat FREE protože tenhle mód je můj 2. a 1. Byl Watch DoGs ale pak sem ho zmazal protože se spusoboval Pád hry (Nektery si budou myslet: Proč ho zmazal :facepalm: ? Mnel my ho dať ja bych si ho spravil ) 

 

Ale nebudu tady hovorit o druhem módu . Takže prosťe tenhle mod je můj zatím nejlepši.

 

Pokuť sem nekde udelal chybu tak to se omlouvam, pišu to rychle. (Nektery: Mal si to napsat nekdy jindy  :facepalm: )

 

Takže pokial si o tom móde niečo myslite nebo chcete nečo pridat tak pište   :hello:

 

 

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Podle toho co píšeš, tak mi v tom RP připomíná jen ten Chat.. Jelikož mechanik má jen opravovat popřípadě tunit. a né odtahovat, to má nastarost Policie, jelikož to zabavuje. To byl můj názor.

Link to comment
Share on other sites

Na móde sa ešte pracuje začal sem 1.6.2015

 

 

 

To jako vážně ? :d takže vlastně začneš pracovat na módu až příští měsíc ? good :DDDDDDD

 

Prezentace mě vůbec nezaujala - nesmyslně napsaná.

 

 

 

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Síce možna víte že mi je 13 let ale čo natom ? 

 

Nic na tom není, vůbec nevím, proč sem píšeš něco o věku, který nehraje podle mě žádnou roli. 

 

 

Na móde sa ešte pracuje začal sem 1.6.2015 

 

Už jsi začal jo? GJ.

 

Pokial si myslite že tento mód bude FREE v .pwn nebo .amx tak   :hello: papa. (Ti čo ho chceli:   :eh: A proč ?)   :d

 

Díky, nechám si zajít chuť. 

 

 (Nektery: Mal si to napsat nekdy jindy   :facepalm: )

 

 

To asi měl no, prezentace je od toho, aby nějakým způsobem prezentovala a vypadala co nejlépe. 

 

 

 

 

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

To jako vážně ? :d takže vlastně začneš pracovat na módu až příští měsíc ? good :DDDDDDD

 

Prezentace mě vůbec nezaujala - nesmyslně napsaná.

 

 

 

Ne už sem začal zapomnel sem.

Podle toho co píšeš, tak mi v tom RP připomíná jen ten Chat.. Jelikož mechanik má jen opravovat popřípadě tunit. a né odtahovat, to má nastarost Policie, jelikož to zabavuje. To byl můj názor.

Nevim proč si mysliš že RP ti pripomina jenom Chat ? Čo je natom nerealni ? Všechno se neda udelat realny do hry tak to chci videt pak tvuj RP.

 

A mechanik nema odtahovat tak napiš aspon kdo. A policajt ma nastarosti se starat o dopravu atd a taky muže povedat dotičnemu ktery ma to auto nech si ho odveze prič a pak aj tak by musel zavolat mechanika nebo toho kdo to odtahuje a ja to promyslel tak že policajt muže zavolat odtahovu službu. A taky i hráč . Takže si nemysli že se nebude nič menit .

 

Ale je to tvůj názor :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

To asi měl no, prezentace je od toho, aby nějakým způsobem prezentovala a vypadala co nejlépe. 

Přesně tak... Takže když jsi to psal narychlo -> až budeš mít čas, projdi si to a oprav si chyby, jelikož prezentace je od toho, aby nalákala lidi na tvůj server, aby si šli zahrát tvůj úžasný Herní mód, který tam máš. V případě, když to napíšeš rychle, s chybami a hrubkami to nikoho, věř mi - nikoho na server nepřiláká. 

 

Jak jsem ještě koukal - sebevědomí Ti nechybí, což je na jednu stranu dobře, na druhou zase špatně... :d

Soudím podle tohoto :     ( :d )

 

 

Pokial si myslite že tento mód bude FREE v .pwn nebo .amx tak   :hello: papa. 

 

Asi takto - někdy se tam zajdu podívat a popř. svůj příspěvek editnu a ohodnotím - kdybych měl hodnotit prezentaci ->  3 / 10 - a jak by řekla nějaká učitelka či profesorka ( se zavřenýma očima ) 

Link to comment
Share on other sites

Ty piráti jsou nejlepší.

 

0/100 dialy playerbase.

 

:haha:

 

 

EDIT: Docela mě mrzí, že mód nebude v .pwn. Hned bych ho stahoval :(

Edited by Coles
  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Vodíčak si koupiťe na 2 Hodiny pak vyprší jeho platnosť

 

cheskí


Ty piráti jsou nejlepší.

 

0/100 dialy playerbase.

 

:haha:

 

 

EDIT: Docela mě mrzí, že mód nebude v .pwn. Hned bych ho stahoval :(

 

Ty umíš jenom stahovat !

Link to comment
Share on other sites

HEEEEH řekneš že nebude na stažení a je takže neslibuj, když se tak učiní opak

Ja sem to neslibil ale čo už proste sem si myslis že ten mód aj tak nikdo hrat nebude. Tak sem ho dal na staženi nech si ho když tak nekdo upravi... Ani ridičak a zbrojak nebyl dokončen :/

 

Chcel sem tam pridat od určitých bodov aby u policajta dostal zbran aby len tak nezabijel :/

 

Dávam LOCK už neni pripravovanej :(

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...