Jump to content
  • 0

pomoc 1 Vezeň = 1 Cela


Danny

Dotaz

Zdravím,

 

premýšľal som nad tým, ako by som spravil niečo takéto:

 

Mám TEAM Vezňov, dokopy taktiež 36 ciel. Ako môžem spraviť, že keď sa pripojí hráč, zvolí si TEAM Vezňa tak začne následovné: Každý jeden vezeň, bude mať svoju vlastnú celu. A keď napíše napríklad /mojacela tak mu to zobrazí číslo cely, ktorá je priradená k jeho účtu. Od 1 do 36 (keďže máme 36 ciel). Jednoducho to je celá podstata, potrebujem prepojiť hráčske pripojenie do teamu s celami. Aby každý vezeň mal teda vlastnú celu, podobne ako je to na PFR. A keď sa vezeň odpojí alebo zmení team, tak cela prepadne dalším vezňom, a danú celu bude môcť mať napríklad další vezeň ktorý sa pripojí. Dajme tomu že keď hráč má celu 23 a odpojí sa.. tak už môže mať v kľude celu 19.. skrátka takýto spôsob. Že určiť cely hráčom, ktorý sú v teame vezňov.

 

 

Modrým je to, čo viem spraviť.. čomu chápem (ZÁKLAD) a oranžovým je to, čomu skutočne nechápem ako spraviť. Premýšlal som že na "playerid" ale to je úplná blbosť keď ID1 môže mať v kľude aj dozorca... skutočne nechápem ako nato. Ak sa tu nájde niekto kto by mi vedel vysvetliť ako to mám spraviť, bol by som mu neskutočne vďačný.. :)

 

Ďakujem :)

Edited by Danny
Link to comment
Share on other sites

1 odpověd na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Tak těžko říct takhle z fleku, ale asi bych to nedělal složitě

Proměnnou s polem CelaHrac[36]; a pak do ní ukládal playerid.

Cyklus od nuly jestliže je k CelaHrac přiřazeno playerid tak jít dál, else volná.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...