Jump to content

pomoc potrebujem pomoct s klav.skratkamy a niaky GM


PapikSVK52

Recommended Posts

tak za 1. potreboval by som poratid ako mam spravit do mojho FS aby ked napr stlačím na klavesnici tlačítko T 
že by mi opravelo auto

a za 2. neviete niaky GameMod lebo to este nwm napawnit napr keby je ako tento

 

 

 

 

Ďakujem vopred :d

Link to comment
Share on other sites

Svůj Walking Dead tuhle zveřejňoval LYRcIS (spousty verzí - amx i pwn), ale myslím si, že celý pack se svými i staženými módy, co jsem dával už odstranil, takže by si ho musel leda tak požádat.

 

BTW: Nemysli si, že rozjed Walking Dead bude hračka, potřebuješ k tomu určitě nějaký dobrý placený hosting, kvůli npcčkám, které tam jsou a asi i nějaké základní znalosti pawna. 

Link to comment
Share on other sites

To bude asi tím, že LYRcIS ponechal ke stažení pouze filterscripts, npcmodes a includes. Dříve měl zveřejněné i gamemódy, ty už ovšem dal pryč - asi k tomu měl nějaký důvod. Takže jak jsem řekl už předtím, nezbývá ti nic jiného, než ho kontaktovat, aby ti Walking Dead přeposlal. Jinak se to jmenuje normálně "WalkingDead_113.pwn". ;)

Link to comment
Share on other sites

aha tak ten fakt nemam a ty nepoznas niaky dobry GM moze to byt aj ini hento som dal ze napr aj taky

alebo ak poznas na CS 1.6 Furien nedasa nieco take vytvorit aj na GTA ze si vyberes tim cerveny Furien a modry Anti Furien


skuska spoilera :d :D

text a zakončíš [/ spoiler]


 

dssdsds/spoiler


[sdafdjagja/spoiler]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...