Jump to content

pomoc UniFi místo klasického routeru


vladasavel

Recommended Posts

Caute vsichni :) dnes vecer mi nastal problém..z ničeho nic mi spadl internet..bohužel ne uplně spadl ale byl omezen přístup a připojení nebylo k dispozici...tak jsem si 3 hodiny lámal hlavu nad tím čím to muze byt..nejdívnější bylo že ani prez kabel se mi nedarilo dostat do nastvení rouetru a pak me napadlo se zapojit čistě jen na switch a to fungovalo..trosku jsem hledal a našel jsem tento druh routeru. Máte s tím někdo nějaký zkušenosti ? je to náročný na instalaci nebo stačí zapojit a surfova..jde mi o to zda to má cenu koupit například tento a nebo koupit za podobnou cenu nějakej lepší router...o kabelový připojení mi nejde protože UniFi router nemy vystupy takže to neřeší..ale chci vědět zda se to vyplatí a zda jde poznat rozdíl..jo a ten špatnej router byl tp link tl-wr740n 

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

To není router ale apčko... Což je rozdíl. Pokud chceš apčko tak ti doporučím jiné ale pokud to máš domácí sít tak je apčko k ničemu lepší je router... Omezený přístup bývá když ti DHCP nepřidělí IP například... Až ti to azse spadne podívej se jakou máš přidělenou ip...  Pokud bude začínat tuším 176.x.x.x je to ip microsoft adaptéru( defalutní ip buh vi k čemu ) tudíž znak že je problém s dhcp. Vyřešíš to tak že si nastavíš nějakou ip z rozsahu na kterém běží router. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...