Jump to content
  • 0

pomoc Info ohledne INC a Dotaz na Timer


Lam

Dotaz

Zdravím, prokousávám se začátkama a zatim postupuju, snažim se na nic zbytečně neptat a tak ale momentálně mě zasekly dvě věci

 

1) Je lepší psát čistě GM a nebo GM a inc inc inc

  • Na tohle se ptám, např když mam textdrawy tak dát si všechno do includu a pak vyvolávat pomocí jednoho řádku je přehlednější, než tahat všechno do Gamemode init, nicméně by mě zajímalo jestli to bude mít následný vliv na chod gamemodu, prostě teoreticky kdybych to celý dodělal tak jestli bude rozdíl ve vytížení serveru GM čistě + pár INC a GM + 99 INC pro přehlednost

2) Timer mi tu stávkuje, resp kód by měl být dobře ale timer se nevyvolá

 

Zkrátka podle easy návodu sem se chtěl poučit jak funguje timer a prozkoušet to

 

Tak mám

//Nahoře
forward TestTimer(playerid);

// On game mod init
SetTimer("TestTimer",10000,0);

// A dooooole

public TestTimer(playerid)
{
   SendClientMessageToAll(0xFFFF00AA,"Desetisekunda");
   return 1;
}

Ale po připojení na server se Clientmessage nezobrazí, tak nevim kde jsem to zkopal, díky za váš čas, myslim si že to bude prkotina. 

 

PS: Stejnej problém jako s timerem, řešim i se streamerem při OnPlayerEnterStreamedCP (bo tak něak) ...zdá se mi jako když jsou tomu modu moje publicy šuma fuk :d

 

- Kdyby chtěl někdo podat TIP ke streameru, tak tam udělám v poho streamed CP, kterej se objeví ale v OnplayerEnter .... se se mnou nechce bavit, zřejmně checkpoint ID mě likviduje a nebo celej public, no co to dám XD

 

Jo a něakej TIP na streamer pro auta, nejde ani tak o vytížení srv (Aut tolik nebude) ale použití, jako virutalworldy, propojení s Lock systémem a tak všechno pěkně přehledně ...kdyžtak taky můžete poradit a já se du mezitím prokousávat ukládáním aut na účtě a přidáním auta do účtu po vstupu do CP :p

Edited by Lam
Link to comment
Share on other sites

2 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

1) Jak chceš ty. Po kompilaci se to stejně všechno nahrne do jednoho AMX, takže je to jedno.

2)

forward TestTimer();//

// On game mod init
SetTimer("TestTimer",10000,0);// ta 0 na konci značí že se vykoná pouze 1x (což se stane dřív než ty se na server připojíš) dej tam 1 a uvidíš spam

// A dooooole

public TestTimer()
{
   SendClientMessageToAll(0xFFFF00AA,"Desetisekunda");
   return 1;
}
  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...