Jump to content
  • 0

pomoc Smazání dveří z Ammu


vladasavel

Dotaz

Caute všichni..Mám takovej problém možná jen otázku....chci aby se hráč mohl dostat na tu střelnici ale nechci to dělat prez pickup ale jestli by nešli nějak dát ty dveře dopryč...zkoušel jsem to prez MTA ale to mi smazalo celej interier...příjmám veškerý rady a nápady :) 
Tady je screen jaké dveře myslím http://ctrlv.cz/WIQF

Link to comment
Share on other sites

17 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

La Pirula Project ... :d ... no zkus Pohledat Samp Object Stealer  jinak nevím když prez pickup nechceš .. Jestě možná přez příkaz..... SetPlayerPos .....

 

 

=Ano]N[ym]ou[$]=

Link to comment
Share on other sites

  • 0

No prece nebudu chodit po mapě když stačí klick map :d
Právě že to nechci ani prez prikaz ale viděl jsem hodně videí že tam ty dveře maj pohybliví...ale nic konkrétního jsem nenašel..bohužel

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ty môžeš použiť SetObjectMaterial pre urobenie dverí neviditelnými, ak si si istý, že je to textúra, ale nebudeš vedieť, cez to prechádzať.

 

presne tak, prejst cez tu texturu nebudes moct ale budu neviditelne a mozes si tam pridat dvere s takou istou texturou ako je ta originalna.

 

ja som to spravil takto. Teraz uz len spravit neviditelny pickup pred dverami, ak hrac zoberie pickup tak sa otvoria dvere(moveobject) a teleportne ho na druhu stranu. A ked hrac odide z pickupu tak sa dvere zatvoria. Alebo nieco na ten styl.

 

 

ale ma to jednu nevyhodu, ked zneviditelnis tie dvere tak cely inerier(steny, strop, podlaha) budu tmavsie ako original. Ked mas jas na 100% tak je to vpohode ale ak ho mas na 0% tak si pripadas ako v jaskyni.

 

LruOlNV.jpg

KhGwLFh.jpg

qQVTaKt.jpg

Edited by AW.Tom
  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Video jsem už nenašel ale vím že to má i GM RŽ 5.5(myslím že i straší verze to měla) práve se tam normálně dalo projít ke střelnici...Tome to co říkáš ty už mě napadlo ale zase tam je ten pickup to je právě to co nechci..ale asi mi nic jinýho nezbyde nooo..Kdyby ještě něco někoho napadlo budu rád :)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Aha,ty kks to neviem ani ja poradiť som moc s tým ani nepracoval :d


Teraz,to neviem nájsť ani neviem či to tu je napísané ale asi všetky Ammy čo sú v San Andreas sú dvere súčasť toho Amma ale to presne neviem :d

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Video jsem už nenašel ale vím že to má i GM RŽ 5.5(myslím že i straší verze to měla) práve se tam normálně dalo projít ke střelnici...Tome to co říkáš ty už mě napadlo ale zase tam je ten pickup to je právě to co nechci..ale asi mi nic jinýho nezbyde nooo..Kdyby ještě něco někoho napadlo budu rád :)

 

Nyní RŽ 5.5 tento interiér už nevyužívá, při rekonstrukci nemovitostí jsem byl línej udělat víc druhů interiérů a vstupů a výstupů :d

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Nyní RŽ 5.5 tento interiér už nevyužívá, při rekonstrukci nemovitostí jsem byl línej udělat víc druhů interiérů a vstupů a výstupů :d

 

a ja som to tam hladal jak kar :d

 

najlepsie to bude spravit asi tak ako som ti ukazal, sice tam budes mat teleport(pickup) ale ten efekt ze dvere sa otvaraju tam bude.

Edited by AW.Tom
Link to comment
Share on other sites

  • 0

hmm tak to ani nebudu ty dveře dávat pryč a udělám tam ten pickup rovnou no :d a nebo až se budu nudit a nebo nebudu mít náladu na pawn tak zkusim zapnout MTA :d
Díky moc za rady a odpovědi :)

BTW:Kdyby se někomu chtělo tak to muže namapovat za mě :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...