Jump to content

mapa San Fierro


Lusky

Recommended Posts

Zdravím,

 

rozhodol som sa z nudy premeniť časť SF aby trochu vyzeralo ako po nejakej apokalypse.

Obrázky:

 

 

 

R0iFWTi.png

wWbxAW3.png

INfUh4S.png

gtS5kvH.png

TpU4CPd.png

26kniXA.png

HRJTxO6.png

tz8tZro.png

vAYloPR.png

uqo0gmM.png

 

 

 

Čo poviete?

Edited by Lusky
Link to comment
Share on other sites

dost pochybuju o tom ze by skleneny vylohy ve wang cars prezili apokalypsu...prijde mi to takovy nic moc. ani ses nezamyslel nad tim jak vy to doopravdy vypadalo. a ty nahnuty budouvy? urcite by budova drzela v takovyhle poloze...

Link to comment
Share on other sites

No s tými sklami to ešte stále riešim, pretože v MTA mi to nejde odstrániť a preto to musím odstrániť manuálne cez kód, ale to urobím neskôr, keď dokončím mapu. K tej jednej budove ktorá je nahnutá - sú tam vlastne také nazvem to podpery ale nie je ich vidno pretože blbne draw distance, ale idem do hry a skúsim to nejako odfotiť :)

 

-- EDIT: Nejde to odfotiť pretože tie podpery sú trochu ďalej od tej budovy a nie je ich vôbec vidno keď to chcem odfotiť.. každopádne sú tam takže len tak nejak to nelevituje :d A k tomu Wang Cars -- niektoré tie skla sa dajú odstrániť, ale ostatne nie pretože sú súčasťou celej budovy takže s tým nič nenarobím.

Edited by Lusky
Link to comment
Share on other sites

No s tými sklami to ešte stále riešim, pretože v MTA mi to nejde odstrániť a preto to musím odstrániť manuálne cez kód, ale to urobím neskôr, keď dokončím mapu. K tej jednej budove ktorá je nahnutá - sú tam vlastne také nazvem to podpery ale nie je ich vidno pretože blbne draw distance, ale idem do hry a skúsim to nejako odfotiť :)

 

-- EDIT: Nejde to odfotiť pretože tie podpery sú trochu ďalej od tej budovy a nie je ich vôbec vidno keď to chcem odfotiť.. každopádne sú tam takže len tak nejak to nelevituje :d A k tomu Wang Cars -- niektoré tie skla sa dajú odstrániť, ale ostatne nie pretože sú súčasťou celej budovy takže s tým nič nenarobím.

 

tie skla ktore su sucastou budovy mozes prefarbit na neviditelne

Link to comment
Share on other sites

Čo to sakra je? Zapol map editor, natrepal tam objekty a mapa hotová. Ver mi že toto spraví úplne hocikto. Otras mapa. Ľudia, také mapy nemá zmysel robiť, je to jedným slovom - otras.

Edited by Lax.
  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...