Jump to content
  • 0

pomoc Zobrazí se to i pro ostatní nebo jen pro mě?


snake3321

Dotaz

Dobrý den, dnes jsem si dělal takovou fuknci (odpočet přes GameTextForPlayer), kdy vlastně hráč napíše příkaz a pokud je proměnná na 2 tak to vykonná příkaz na odstartování závodu, problém je ten, že nevím, zda se to zobrazí a ta funkce co tam je se vykonná i ostatním (pokud je tedy ta proměnná na 2 logicky), napadla mě jedna věc, ale také nevím zda by to pomohlo (viz. níže). Předem děkuji.

 

Kód:

 

 

if(zavods==2)
    {
        zavodj=2;
        SetTimerEx("branac",10000,false,"i",playerid);
        SetTimerEx("branas",3000,false,"i",playerid);
        SetTimerEx("freeze",3000,false,"i",playerid);
        SetTimerEx("fir",0,false,"i",playerid);
        SetTimerEx("sec",1000,false,"i",playerid);
        SetTimerEx("thr",2000,false,"i",playerid);
        SetTimerEx("start",3000,false,"i",playerid);
        return 1;
    }

 

 

Toto mě napadlo dát nahoru do new, ale nevím zda by to pomohlo:

 

 

new zavods[MAX_PLAYERS];

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Dobře děkuji, ještě se zeptám, že dejme tomu hráč bude mít nastavenou proměnnou na 1, při připojení třeba do závodu se proměnná změní na 2, ten kdo má proměnnou na 2 ho to třeba freezne nebo teleportuje. Ti co nenapíšou ten příkaz, proměnná jim zůstane na 1 a zobrazí se to i těm hráčům? Pokud ano, jak zabráním tomu aby se jim to nezobrazovalo? Děkuji.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Dobře děkuji, ještě se zeptám, že dejme tomu hráč bude mít nastavenou proměnnou na 1, při připojení třeba do závodu se proměnná změní na 2, ten kdo má proměnnou na 2 ho to třeba freezne nebo teleportuje. Ti co nenapíšou ten příkaz, proměnná jim zůstane na 1 a zobrazí se to i těm hráčům? Pokud ano, jak zabráním tomu aby se jim to nezobrazovalo? Děkuji.

Zalezi natom jak si napises tu podminku. Pokud to zobrazis jen hracum spromenou nastavenou na 2 tak ostatnim hracum co maji 1 seto nezobrazi

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...