Jump to content

gamemode Tuning Town 15


ĐaVe

Recommended Posts

>>>Tuning Town 15<<<

 

Po delším rozhodování a 3/4 roce zastavení serveru jsem se rozhodl spustit tento mód znovu a zkusit, jestli se chytí, zahálij jsem pawnění verze 15, pokud se server chytne, budu pawnit dále, pokud ne bude trvale zrušen....

 

jak mnozí již ví, mód má:

43 zaměstnání

38 vlastních domů (tehdy jsme se rozhodli dělat vlastní interiory, nevyužívali jsme hotové interiory)

23 nemovitostí

 

zaměstnání v módu:

post-8501-0-23975700-1424002372_thumb.png

 

zaměstnání "Fotbalista" bude překopán, plánuji až budu mít čas tak asi v týdnu tam hodit zápasy a branky

 

V módu je mnoho vychytávek, například Ředitel Policie může vyhlásit pátrání po hráčích a tím je vyznačit všem policistům,swatům,fbi atd. na mapě, tím pádem se pátraný hráč příkazem /skrýt neubrání... každý Ředitel může dávat poddaným prémie, výpovědi a zvát je na schůze.... v módu je také v lv garáž, kde můžete do vozidla koupit časovanou, dálkově odpalovaací bombu nebo bombu pod sedačku... prostě mnoho vychytávek...

 

Nevím co víc dodat, doufám, že se to podaří chytit a že vás mód bude bavit...

web serveru bude taky obnoven a updatován jak zase budu mít čas...

 

ip serveru: 89.203.243.88:9999

 

Kdyby někomu padala hra, je to tím, že máte přeinstalovaný auta samp na stáhlý, v takovém případě si stáhněte anticrasher nebo napište a já změním vytunění všech vozidel ve hře na minimální

 

//EDIT: zapoměl jsem dodat :d ve hře můžete zkusit využít náš /fallout a /isjezd :-) tyto zábavy mapoval RASTAFARI_KingOfZion , já dělal jejich funkce

Edited by ĐaVe
  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

:d antichety tam mam :) vlastni :) i antimoney cheat tam mam vlastni ten byval nejkvalitnejsi :) je jistenej promennou... jinak jestli se ti to fakt povedlo prolomit a nevzalo ti to prachy co sis dal :d tak je  to divny :d budu muset si s tim anticheatem pohrat jestli ma sobeit nejakou novou vychytavku :) jinak diky :)

Link to comment
Share on other sites

odomykanie auta je strasne zabugovane. Najprv mi da animaciu ze ho odomikam ked som 2m odneho, potom sa z tej animacie dostanem vyskokom a mozem normalne vstupit do auta. Ked som v aute tak mi da textdraw ze 5s zbyva to odomknutia auta(halvne ze som uz vnom) a ked ho odomknem tak ma vyhodi z auta.

 

Fallout je nedomysleny ked padnem tak ma to nevyhodi z eventu ale musim padat nazem az kym sa nezabijem.

 

Textdrawy su strasne velke, skarede, neprehladne a hlavne otravne.

 

 

rofl bol som vtom aute ale ESC a ked som sa vratil do hry tak uz som vtom aute nebol lebo auto sa respawnlo, tak som znova isiel ku tomu autu, nastupil don, a zacalo znova odpocet ze sa odomkyna.

 

dlhsie som tam ani nevydrzal.

Link to comment
Share on other sites

odomykanie auta je strasne zabugovane. Najprv mi da animaciu ze ho odomikam ked som 2m odneho, potom sa z tej animacie dostanem vyskokom a mozem normalne vstupit do auta. Ked som v aute tak mi da textdraw ze 5s zbyva to odomknutia auta(halvne ze som uz vnom) a ked ho odomknem tak ma vyhodi z auta.

 

Fallout je nedomysleny ked padnem tak ma to nevyhodi z eventu ale musim padat nazem az kym sa nezabijem.

 

Textdrawy su strasne velke, skarede, neprehladne a hlavne otravne.

 

 

rofl bol som vtom aute ale ESC a ked som sa vratil do hry tak uz som vtom aute nebol lebo auto sa respawnlo, tak som znova isiel ku tomu autu, nastupil don, a zacalo znova odpocet ze sa odomkyna.

 

dlhsie som tam ani nevydrzal.

pripada mi ze hrozne napodobujes qwera :d misto toho aby ses dival co je tam supr tak kritizujes co se da :) jasne u toho kradeni vozidla klavesou Y hold jsou situlace kdy se s pawnem nedorozumis... ale da se ta animace zastavit levym tlacitkem mysi :)

 

a s tim falloutem, klidne ti tam dam podminku

for(new i=0; i<MAX_PLAYERS;i++)
{
   if(IsPlayerConnected(i) && FalloutPlayer[i] == true && !IsPlayerInRangeOfPoint(i,range,x,y,z))
   {
      SetPlayerHealth(i,0);
   }
}

a budes mit po problemu ;)

Ked som v aute tak mi da textdraw ze 5s zbyva to odomknutia auta(halvne ze som uz vnom) a ked ho odomknem tak ma vyhodi z auta.

 

jo nesmis mackat klavesu Y v aute, nemam tam podminku

IsPlayerInAnyVehicle

ale to tam samozreme pridam

 

rofl bol som vtom aute ale ESC a ked som sa vratil do hry tak uz som vtom aute nebol lebo auto sa respawnlo, tak som znova isiel ku tomu autu, nastupil don, a zacalo znova odpocet ze sa odomkyna.

 

to se mi vubec nikdy nestalo a navic pokud je auto odemceny jako vypaceny nic a nikdo krome admina ho nezamce i po respawnuti je uz odemceny takze hovadina pokud bys k nemu dosel jak pises ze se respawlo... o cemz pochybuju ja treba byl v obycejnym aute psanym na "Mesto Tuning Town" tak ja byval klidne hodinu a pul afk a mel jsem gta minimalizovany i esc tam bylo najety v menu pak jsem se vratil do hry a auto jsem porad mel.... neni chyba v modu auto i kdyby se ti to stalo je po respawnu odemcene za predpokladu ze pred respawnem bylo odemcene

 

//EDITED: opraven kod, mel jsem misto i playerid u falloutplayer

Edited by ĐaVe
Link to comment
Share on other sites

odomknute po respawne bolo ale ked som vstupil don tak dalo textdraw odomkynania.

 

Ja som tam bol iba par min a nevsimol som si asi nic originalne, pekne, nic co by ma ohromilo. Ak si vsimas co tu komu pisem tak zvyknem aj pochvalit, ked je co.

Link to comment
Share on other sites

odomknute po respawne bolo ale ked som vstupil don tak dalo textdraw odomkynania.

 

Ja som tam bol iba par min a nevsimol som si asi nic originalne, pekne, nic co by ma ohromilo. Ak si vsimas co tu komu pisem tak zvyknem aj pochvalit, ked je co.

:d nj jak hraci z rze :d dojdou a nechcou si zvykat na prikazy tak odejdou a reknou ze to je jiny :d vsak je to tvuj nazor ale to nemeni nic na tom ze nehorazne napodobujes qwera :d ale mozna ti pomuze kdyz ti reknu ze nejsi prvni kdo ho tady napodobuje :d asi 3 lidem pred tebou jsem psal to samy :d

Link to comment
Share on other sites

hodně se mi to líbí :) sice jsem tam byl 10 minut pak mi o crashovalo kvuli skinum aut ale to už je muj problem :) Chválím a dávám 9/10. -1 za ty obrovský TD :)

A ještě by mě zajímalo kolik to má řádků :d

PS: Už aby ti to někdo ukradl a zkončila éra RZE :d :d

Edited by vladasavel
  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

ja sa nesnazim napodobnovat qwera lol a vcom sa ho akoze snazim napodobnovat? vtom ze kritzizujem? mam standardy nastavene niekde inde ako vacsina ludi tak neodcenim kazdu vec. Aj ked moje ohodnocovanie veci zalezi aj od nalady :d

 

edit: bol som tam len chvilu lebo ked som videl tie textdrawy tak som chytal 2d klaustrofobiu, to sa nedalo vydrzat.

Edited by AW.Tom
  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

SERVER JE UŽASNÝ!! 9/10 

 

Ale je tam třeba bug že když dám jen tak /kill tak mi to napíše že je to jenom pro administrátory..

Edited by DoubleX
  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

hodně se mi to líbí :) sice jsem tam byl 10 minut pak mi o crashovalo kvuli skinum aut ale to už je muj problem :) Chválím a dávám 9/10. -1 za ty obrovský TD

A ještě by mě zajímalo kolik to má řádků

PS: Už aby ti to někdo ukradl a zkončila éra RZE

diky :d no ma to 70544 radku :)

 

SERVER JE UŽASNÝ!! 9/10 

 

Ale je tam třeba bug že když dám jen tak /kill tak mi to napíše že je to jenom pro administrátory..

 

 

diky :) jo je tam pro adminy /kill a pro hrace /zabit :) asi to prohodim :) bude to lepsi :)

 

Líbí se mi to  Hodně štěstí Ti přeji..  

 

 

diky vam vsem :) snad to nezustane prazdny :)

Edited by ĐaVe
Link to comment
Share on other sites

0,001/10 a to jen za to ze sem tam byl adminem :d

kecam :) je to fajn mod a dokaze zabavit jen tam chybi dobra komunita hracu kterou je tezky v dnesni dobe budovat :) kazdopadne drzim palce aby se to rozbehlo a hravali tam hraci :) a o tech text drawech sem ti to rikal uz kdyz si je tam dal poprve... porad neposlouchas dobry rady... :d

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

0,001/10 a to jen za to ze sem tam byl adminem :d

 

kecam :) je to fajn mod a dokaze zabavit jen tam chybi dobra komunita hracu kterou je tezky v dnesni dobe budovat :) kazdopadne drzim palce aby se to rozbehlo a hravali tam hraci :) a o tech text drawech sem ti to rikal uz kdyz si je tam dal poprve... porad neposlouchas dobry rady... :d

 

uz uvolni hadr a stahuj gta :d tesim se tam na tebe :) at to trosku obzivime a snad i obnovime :) dneska jsem tam delal upravy... napr kdyz dostanes ban tak kdyz se pripojis infobox ti ukaze za co mas ban a budes vyhozen... dale jsem opravil tu klavesu Y ze uz nejde vyuzit v aute dal se mi povedlo opravit ten bug tachometru ze kdyz rozsflakas auto ze psal error ted uz vse jede jak ma :) a jeste se mi povedlo mod odlehcit aby mel alespon trosku mensi vytizenu CPU :d

Link to comment
Share on other sites

Velice pěkný GM, byl sem se tam podívat a určitě znovu přídu ale teda jediný co bych asi ubral byl ten tutorial já se přiznám já sem si ho fakt nečetl :d je moc zdlouhavý :)........... u mě máš 9/10 :)

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

vypadalo to nadejne ale zase to neklaplo, proto jsem dnes trvale zrusil na mem serveru mod Tuning Town 15, ti, co by ho chteli hrat ho najdou u kamose na serveru 93.91.250.147:27136, ja dodrzel slib a na misto tohoto modu na stavajici ip kde bezelo tt ( 89.203.243.88:9999 ) jsem spustil muj novy rozdelany projekt... uvidime jak vse dopadne, treba ho dokoncim :d
 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...