Jump to content
  • 0

pomoc Pomoc s gamemode


ThreS

Dotaz

Dobrý den,upravuji si gamemode a mám tam někde asi chybu že mám gamemode prison break a celi se nezavirají a npc se nespawnuje tím myslím kuchaře který má davat jidlo hračum tak tam prostě není a ješte par věcí Pomožte mně někdo prosím :-)

Link to comment
Share on other sites

12 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

hele kdybys dal aspon nejakej code se kterym je problem nebo to aspon nejak normalne a presne popsal. protoze kdyz napises tohle tak se zace kazdej ptat jakej mas code toho danyho scriptu, a co mas v configu serveru a tak dale...

 

jak jednou pravil chytrak: "sorry, ale brejle co z miho pokoje videj az do tvyho kodu pawna sem si zapomnel na chate..."

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Mohl bys napsat o jaký prison mód se jedná,možná bych ti dokázal pomoc i bez kódu pokud to bude ten mód ,který si myslím ale hold nevím jaký máš :d

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ano mám prison break sona ---> opravilsem bugy jako spawnovani u aut už je to v celach ale nemužu tam nikde zjistit jak upravit bug že se zaviraji cely a nemužu najit ješte hlavní branu a mám buglé npc kuchař že tam prostě není tak pro víc informací bysem ti dal skype

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ten NPC máš ho vůbec připojený na serveru ? Co tak čtu tak to vypadá jako by se ani nepřipojil a ty cely to netuším kde může být chyba to se mi ještě nikdy nestalo za dobu co jsem to používal :d

Link to comment
Share on other sites

  • 0

No pokud si nemazal OnGameModeInit tak by tam mělo být automatické připojení,tak že stačí když ty soubory NPC Michal.rec,atp..nahraješ do složky npcmodes/recording a resetneš server a mělo by to být okey,záleží kde si to vůbec sehnal ten mód...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...