Jump to content

Recommended Posts

  • 9 months later...

Takže premýšľam že na tomto budem pokračovať, otázka je, keď teda nebudeme brat do úvahy aký som pawner apod. chcel by niekto takýto server?

za mě asi ne. tento server by nejspíše nenaplnil mé očekavání a je to z důvodu že po par minutách by to omrzelo. a hlavně když bude prázdnej server je to kničemu gamemode. 

Link to comment
Share on other sites

Zdravím né že bych chtěl bejt zlej ale přece:

http://pawno.cz/topic/40416-glob%C3%A1ln%C3%AD-pravidla/

 

Zakázáno je psát do témat, u kterých je poslední příspěvek starší 1 měsíce. (Neplatí pro příspěvky žádající pomoc).

 

 

Jako vím že to pravidlo se tu moc neudržuje ale když už je tak informuji vás.

 

Ovšem je pravda že se vyjádřil autor topicu nejsem si jist jak to zde brát.

Link to comment
Share on other sites

Nevím jak si to mám predstavovat ... Kdyz tam bude napríklad 5 hráču pochybuji ze by si to nekdo zahral,nebudu psát zádne 1/10.Ale tvoji snahu si ocením i bez hodnocení.

Edited by DvaDva
Link to comment
Share on other sites

Nevím jak si to mám predstavovat ... Kdyz tam bude napríklad 5 hráču pochybuji ze by si to nekdo zahral,nebudu psát zádne 1/10.Ale tvoji snahu si ocením i bez ho

Predstavit si to môžeš ako payday, akurát zo začiatku budú zlodeji robiť menšie vykrádačky, čiže na to bohate stačí 1 policajt a 1 zlodej,a samozrejme na začiatok serveru tam budú nejaký hráči, aby bolo s kým hrať.

Link to comment
Share on other sites

Ohledne modu nemám problem.Vím si to predstavit tak jak si to rikal ale hodilo by se kdyby tam bylo více hráču ... a dvou hráču tez nemusíš jen tak najít trebars mne chodí na server samý angličania... ale ohledne modu 10/10 ten bíly kuň se mi líbi atd ... :d

Link to comment
Share on other sites

Je to celkem málo na samotný mod a co víc, tak je nutnost vícero lidí pro alespoň nějakou hru. Za rok jsi s tím zřejmě nikam nepohnul a to buď proto, že kvalitní realizace nejsi schopen a nebo o tom konceptu sám pochybuješ. Klidně na tom pracuj, ale kromě tvých zkušeností, které tím získáš, bych to moc růžově neviděl.

Link to comment
Share on other sites

Je to celkem málo na samotný mod a co víc, tak je nutnost vícero lidí pro alespoň nějakou hru. Za rok jsi s tím zřejmě nikam nepohnul a to buď proto, že kvalitní realizace nejsi schopen a nebo o tom konceptu sám pochybuješ. Klidně na tom pracuj, ale kromě tvých zkušeností, které tím získáš, bych to moc růžově neviděl.

Nepohol som s ním preto lebo som na tom prestal pracovať, proste pokiaľ ťa každý demotivuje, moc chuť do toho nemáš.

Link to comment
Share on other sites

Tak nemáš zakládat nějakou přípravu modu, pokud to neumíš ani pořádně prodat. Měl jsi to připravit do hratelné podoby (pokud toho jsi schopen) a až pak s tím přijít sem, pokud tomu konceptu věříš. Přípravy modu, kde je x-krát 0% a body jako registrace - 100% už jsou předem odepsané, stejně si ty procenta každý vymýšlí podle nálady.

Link to comment
Share on other sites

Stejně si ty procenta každý vymýšlí podle nálady.

V tom máš pravdu.

Tak nemáš zakládat nějakou přípravu modu, pokud to neumíš ani pořádně prodat. Měl jsi to připravit do hratelné podoby (pokud toho jsi schopen) a až pak s tím přijít sem, pokud tomu konceptu věříš.

V tomto nie, bolo by zbytočné do niečoho dať extrémne množstvo času, aby ho nakoniec niekto zdissoval že to je hrôza.

Link to comment
Share on other sites

V tomto nie, bolo by zbytočné do niečoho dať extrémne množstvo času, aby ho nakoniec niekto zdissoval že to je hrôza.

 

Zdravím tento komentář mě trošku zarazil protože ono taky záleží jak ten čas na modu využiješ..

Pokud si myslíš že tady 7 měsícu děláš mod tím způsobem že si k tomu někdy sedneš uděláš pár příkazu a pak zas pauza..To není dobrý přístup.

Nebo také pokud ten mod děláš dlouho ale není vtom nic "nového" nebo vtom modu není moc co by sis zahrál..Nevím jestli to je dobrej přístup...

 

Hele každej si mod tvoří jak chce to je jeho věc..

Ale pokud zveřejní mod který stál za nic...Což já už udělal 2x  a většina lidí to kritizovala..Tak si beru poučení a snažím se to udělat líp ne ?

Kritika je dobrá ale nesmíš si to brát osobně hele..

Je jen na tobě jak mod vytvoříš ale musíš vědět co chceš vlastně vytvořit jestli mod nebo sr_čk_.

Link to comment
Share on other sites

Zdravím tento komentář mě trošku zarazil protože ono taky záleží jak ten čas na modu využiješ..

Pokud si myslíš že tady 7 měsícu děláš mod tím způsobem že si k tomu někdy sedneš uděláš pár příkazu a pak zas pauza..To není dobrý přístup.

Nebo také pokud ten mod děláš dlouho ale není vtom nic "nového" nebo vtom modu není moc co by sis zahrál..Nevím jestli to je dobrej přístup...

 

Hele každej si mod tvoří jak chce to je jeho věc..

Ale pokud zveřejní mod který stál za nic...Což já už udělal 2x  a většina lidí to kritizovala..Tak si beru poučení a snažím se to udělat líp ne ?

Kritika je dobrá ale nesmíš si to brát osobně hele..

Je jen na tobě jak mod vytvoříš ale musíš vědět co chceš vlastně vytvořit jestli mod nebo sr_čk_.

Ako som už hovoril vyššie, ten mod som jednoducho prestal robit, a teraz chcem vediet či mu bude stát za to pokračovat v tvorbe.

Link to comment
Share on other sites

Ako som už hovoril vyššie, ten mod som jednoducho prestal robit, a teraz chcem vediet či mu bude stát za to pokračovat v tvorbe.

Ale jak sem naznačil...

To zaleží pouze na tobě..

Pokud ti tu 20 lidi napíše že máš pokračovat tak uděláš mod..

Pokud se do toho prostě pustíš od sebe tak uděláš stejný mod..

To je čistě můj názor..

Link to comment
Share on other sites

Ale jak sem naznačil...

To zaleží pouze na tobě..

Pokud ti tu 20 lidi napíše že máš pokračovat tak uděláš mod..

Pokud se do toho prostě pustíš od sebe tak uděláš stejný mod..

To je čistě můj názor..

Ok ,dakujem, tak v nom budem teda pokračovať, predsa len, na chybách sa naučím najlepšie.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...