Jump to content

Prvé skúsenosti s PC


Recommended Posts

Ja si pamatuji to mi mohlo byt tak 8 let kdy si nasi koupili prvni pocitac. win 95 a prvni hra byla polda 1 :d Si pamatuju jak jsem vsechno proklikal. toho typka co spatne parkoval skasnul za vsechny duvody ale nejlepsi je pokuta za rozviceny svetla :d Sebevrah co se chtel utopit v potoce kde byla voda sotva pokolena :d Pamatuju si ze tam byl bug a neslo jit do jedny lokace i kdyz byla odemcena.

Pak uz win 98 a GTA II <- nejlepsi gta co kdy vzniklo kam se hrabe GTA V :d

Tam hry jako Need For Speed Hot Pursuit a Carmageddon. Legendarni hry :d

Okolo 12cti uz to byl win XP na notasu kde jelo GTA III (v GTA III jsem delal posledni misi presne v ten den kdy vyslo GTA SA :) ) pak GTA VC a nakonec GTA SA. Mafia God father Harry Potter atp...

Ve 14ti to byl sa-mp uz sice vydel 0.2.2 ale hral jse mna 0.1b kde potom zrusili kolonku "internet" coz 0.1b potopilo prtoze si 99% hracu neumela dat svr do favorites :)

V 15cti jsem asi 4 mesice rozbehaval sa-mp svr na linuxu :d Si pamatuju jeste kdyz pipni melo program start zadarmo kde sis udelal svr a za mesic ti to smazali :)

To byly doby s 0.1b svrem kdyz jsem vecer sel spat a rano vstaval do skoly prvni co bylo ze jsem zapnul PC abych nahodil svr. Protoze se nestalo aby ten svr pres noc nespadl

No v soucasnosti je to GTAcko a Assassins creed kde jsem zacal na IV dile a stejne je lepsi nez V dil, i kdyz revolucni francie taky neni k zahozeni ale vic me bavi piratit :d

Link to comment
Share on other sites

ATome dííky :d přemejšlel jsem jak se ten dáběl s těma autama jmenoval :d to byla taky solidní pecka :d kam se hrabe flatout :d no a já jdu hledat Carmagedon pro W8  třeba uspěju :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...