Jump to content

Recommended Posts

pokud ti to nepujde tak si jednoduše si sežen HDD rámeček kterej napojíš na USB a tam vše naformátuj a nainstaluj znova.. Takto že máš dva oddíly a na každým jinej OS získáváš zbytečný problémy.. Vím o čem mluvím. Až to budeš mít napojený tak na ten HDD nainstaluj i W7..jde to dělal jsem to několikrát. a ohledně toho botování.. Ono to můžeš mít nastavený jak chceš..pokud máš 1.mechaniku 2.USB 3.HDD tak by to mělo načítat z toho kde něco je(takže doporučuju vyndat DVD z mechaniky popřípadě vytáhnout FLASh disk z USB)..a pokud ti to nenačítalo tak si to měl špatně naistalovaný. 

Snad jsem trošku pomohl a držím pěsti.

čau dik ,uz som dokazal resetnut CMOS cez Ultimate Boot CD(ultra programek), a nastavil som to poradie, a nepomohlo, reinstallnul som windows ,ale pri tom uvodnom nastaveni co ti skoci ked prvykrat po instalaci nabootujes windows mi skocilo ,ze mam nejaky nepouzitelny disk D: , a ked som dal chkdsk, skocilo mi ze chkdsk musi odpojit HDD , a tim by sa stali ovladače neplatnými, neviem kto mi to tu pisal , ale vraj to vymaže ten disk , takže sa bojim. čo s tým , nevies prosimta?

Link to comment
Share on other sites

a ty máš dva oddíly ? Pokud jo tak na to D: nic nedávej a Wokna instaluj na ten druhej oddíl kde nic nemáš. Pokud máš jen jeden oddíl tak ti nezbyde nic jinýho než to že přijdeš o  vše... Ale to sis měl zálohovat už dřív a nebo by to šlo přez HDD rámeček.. Pokud máš poblíž nějakej PC servis zajdi si tam at ti z toho vytáhnou co tam zustalo.. A nebo mě napadá ještě jedna věc.. že pokud to chce ten oddíl D: vyřadit tak může bejt vadnej sektor...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...