Jump to content
  • 0

pomoc /akceon


Stellet

Dotaz

Ahoj udělal jsem si že když dám /akceon tak to vypíše texty (co doplním viz. níže)

 

1. Neukáže to tam jméno.

2. Ukazuje to ten text něják divě.

 

 

1mI1CDm.png?1

HwRfvwz.png?1

qacdUXD.png?1

 

 

Kód příkazu:

 

dcmd_akceon(playerid, params[])
{
 
if(Player[playerid][AdminLevel]==0) return SendClientMessage(playerid,COLOR_WARNING,"[  !  ] {FFFFFF}Nejsi Administrátor !");
else if(Player[playerid][AdminLevel]==1) return SendClientMessage(playerid,COLOR_WARNING,"[  !  ] {FFFFFF}Na použití tohoto příkazu potřebuješ Admin Level 1 !");
else if(!strlen(params) || !strlen(params[chrfind(' ',params)+1])) return SendClientMessage(playerid,COLOR_WARNING,"[  !  ] {FFFFFF}Použití: /akceon [ AKCE: ] [ VYHRA: ] [ MÍSTO: ]");
else if(strlen(params[chrfind(' ',params)+1])>60) return SendClientMessage(playerid,COLOR_WARNING,"[  !  ] {FFFFFF}Zadal jsi moc dlouhý důvod ! Maximálně 60 znaků !");
else
{
new string[128];
new Name[26];
format(string,128,"Administrátor %s zapnul akci [ AKCE: %s ] [ VYHRA: %s ] [ MISTO: %s ]", Name, params[chrfind(' ',params)+1], params[chrfind(' ',params)+2], params[chrfind(' ',params)+3]);
SendClientMessageToAll(COLOR_ADMIN,string);
}
    return 1;
}

 

 

Nevím kde mám chybu, děkuji předem.

Link to comment
Share on other sites

12 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

dcmd vie použiť len dvojparametrové príkazy napr /ban id dovod...ak chceš viac parametrové musíš použiť sscanf

 

alebo dokonca neviem či nie len jednoparametrové nie sú pre dcmd

 

alebo použi zcmd tam to tuším ide

Link to comment
Share on other sites

  • 0

dcmd vie použiť len dvojparametrové príkazy napr /ban id dovod...ak chceš viac parametrové musíš použiť sscanf

 

alebo dokonca neviem či nie len jednoparametrové nie sú pre dcmd

 

alebo použi zcmd tam to tuším ide

Tak podobnou volovinu jsem dlouho neslysel :d

Ale je pravda ze hodne lidi neumi delat se stringem

dcmd_akceon(playerid,params[])
{
	new pos = chrfind(' ',params)+1;
	new pos2 = chrfind(' ',params,pos)+1;
	new vyhra = strval(params);
	new misto = strval(params[pos]);
	if(Player[playerid][AdminLevel]==0) return SendClientMessage(playerid,COLOR_WARNING,"[  !  ] {FFFFFF}Nejsi Administrátor !");
	else if(Player[playerid][AdminLevel]==1) return SendClientMessage(playerid,COLOR_WARNING,"[  !  ] {FFFFFF}Na použití tohoto příkazu potřebuješ Admin Level 1 !");
	else if(!!params[0] || pos == 0 || pos2 == 0) return SendClientMessage(playerid,COLOR_WARNING,"[  !  ] {FFFFFF}Použití: /akceon [ VYHRA: ] [ MÍSTO: ] [ AKCE: ]");
	else
	{
		new string[144];
		new Name[26];
		GetPlayerName(playerid,Name,sizeof(Name));
		format(string,sizeof(string),"Administrátor %s zapnul akci [ VYHRA: %d ] [ MISTO: %d ] [ AKCE: %s ]", Name, vyhra, misto, params[pos2]);
		SendClientMessageToAll(COLOR_ADMIN,string);
	}
    return 1;
}
Link to comment
Share on other sites

  • 0

ATomas...no ja som to napísal preto lebo ešte na 022 keď som začínal s pawnom tak som to chcel tiež urobiť a neviem kto mi vtedy povedal že to ide len cez sscanf, tak som vždy robil cez to, ani som nejako nebádal po tom či to ide inak a pozerám že som spravil chybu...tak sa ospravedlňujem teda za blbé informácie :)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Atomas, na server jsem to dal (do gamemodu) ale když dám /akceon 1.000.000 /port Let Smrti    (jen test)   Odešlu to a napíše mi to: Použití: /akceon [ VYHRA: ] [ MÍSTO: ] [ AKCE: ]   a furt do kola.. (to furt do kola, pokud dávám příkaz s těma informacema)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Atomas, na server jsem to dal (do gamemodu) ale když dám /akceon 1.000.000 /port Let Smrti    (jen test)   Odešlu to a napíše mi to: Použití: /akceon [ VYHRA: ] [ MÍSTO: ] [ AKCE: ]   a furt do kola.. (to furt do kola, pokud dávám příkaz s těma informacema)

Všiml sis, kolik ten příkaz má paramterů?

Máš tam Výhra, Místo a Akce, ty zadáváš /akceon 1.000.0001 /port2 Let3 Smrti

- nekoumal jsem ten code, jen jsem si tohohle všimnul..

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Všiml sis, kolik ten příkaz má paramterů?

Máš tam Výhra, Místo a Akce, ty zadáváš /akceon 1.000.0001 /port2 Let3 Smrti

- nekoumal jsem ten code, jen jsem si tohohle všimnul..

ano. toto se dá vyřešit přes sscanf a stačí ti tam pouze 1 parametr Clooney.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

ano. toto se dá vyřešit přes sscanf a stačí ti tam pouze 1 parametr Clooney.

Ale jemu to píše, že to zadal špatně (viz. nahoře) takže tam dal něco blbě...

Nebo snad ne?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ale jemu to píše, že to zadal špatně (viz. nahoře) takže tam dal něco blbě...

Nebo snad ne?

 

dá se to na jeden. ale ten blbec si to chtěl takle rozdělit :d takže musí dělat u každého slova toto Vyhra_Kokos_Babka :d

Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • Globální moderátor

že to bude poslední parametr tudíš tam dáš zbytek příkazu co zadal a nehledá to mezeru jako mezi parametrama předtím

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...