Jump to content

gamemode Vidlákov


tejpek

Recommended Posts

Zdravím všechny pawnery, mappery i ostatní kdo budou číst tento text :)

Jsou to přibližně dva roky co jsem se pawnu nijak extra nevěnoval. Ale jelikož jsem byl teď u kamaráda na serveru a zjistil jsem, že lidi ještě pořád sa:mp hrají, tak jsem se rozhodl vytvořit nový mód s názvem VIdlákov.

Tento mód nebude jako většina českých módů napodobovat reálnou zemi a ani nebude nijak reálný. Dlouhou dobu jsem se snažil udělat co nejreálnější mód, jelikož jsem si myslel, že to lidi bude bavit. Ale opak je pravdou :) mód byl celkem hratelný ale nebyl nikdo kdo by ho hrál.

Proto jsem se rozhodl pro tvorbu módu, ve kterém bude co nejvíce věcí které lidi baví.

 

  • mód se odehrává na celém SA
  • autor jsem zatím jen já
  • řádků zatím cca 3000
  • mód je hotový asi z 20%

Mám rozpracováno:

  • admin systém: cca 75%; (ještě třeba doladit detaily pro usnadnění práce adminům)
  • spawn systém: cca 10%; (ještě třeba přidat další lokace do systému)
  •  

Chystám:

  • mapy na každý spawn (příklad: nevada-stunt park, letiště SF-drag,...)
  • různé minihry
  • nokill zóny
  • různé vip výhody
  • další vychytávky..

Toto téma jsem založil z důvodu, že hledám nějakého schopného spolupracovníka, který by mi pomohl na výstavbě módu, ať ze strany pawna, nebo tvoření map.
Uvítal bych obě možnosti
:)

Odměna pro zájemce bude místo v AdminTeamu a když zbyde tak i nějaké finanční ohodnocení :)

 

Předem díky za kritku, hodnocení a další komentáře.

PS.: mód zatím neběží na žádném z placených hostingů, nejdříve bych chtěl, aby byl co nejvíce hratelný a až potom bych ho někde spustil :)
 

Link to comment
Share on other sites

smysl módu je jako u každého jiného, dobrý požitek z hry :)

nevím jestli podle tebe je smysl módu na tom vydělat nebo bůh ví co, pro mě je smysl módu udržet si tam hráče a aby hráči byli spokojení s jeho hratelností

 

takže další rze :) CG 

 

to víš že jo :) kdyby si uměl číst, tak víš že jsem psal, že nechci mód podobnej rze, jelikož rze  běží na více než půlce českých serverů a admini z těchto serverů rze dělají z hráčů rozmazlené, nechápavé a neinteligentní tvory.

Tím, že si napsal tuto "smysluplnou" a nicneříkající větu si mě jen rozesmál... jak sám píšeš, CG :p

Link to comment
Share on other sites

@tejpek Chceš snad jeho reálné jméno??

určitě bude mít v tom módu někde svůj nick, jestli je to autor :)

 

Vidlákov jsem vyvíjel už v roce 2012 ale upustil jsem od něj, protože neměl budoucnost - cca před týdnem jsem překopal základy a pouštím se do vytváření dá se říct "nového" módu :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...