Jump to content
  • 0

pomoc [HELP]ann nefunguje


aneglepd

Dotaz

Pěkný den,

 

udělal jsem si takový vlastní FS, který jsem si následně dal na server, ale když zadám příkaz /announce, který je teda příkaz mého FS, tak mi na serveru vypíše, že žádný takový příkaz neexistuje, přitom v serverlogu je FS řádně načten. Prosím o pomoc.

 

Link to comment
Share on other sites

Recommended Posts

  • 0

Jato zkousel a slo mi to.. Zkus jiny mod jestli to pujde., pokud ne pridej si me na skype ronnaldiho a zitra ti pomuzu jen mas zapsanyv configu v plugins sscanf

Edited by ProGamer
Link to comment
Share on other sites

  • 0

traytos : Twl, co si vy tady o mě myslíte že jsem nějakej z 17 století? :) Samozřejmě že mám vše zapsaný tak, jak mám mít.

Om3n: Pokud by to carmenu blokovalo, no nevím, každopádně zkoušel jsem to pouze tak, že jsem na serveru měl ještě carmenu. Ale nemyslím si, že by to blokovalo carmenu.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Určitě nemá pač to vaše mi fungvalo i to moje.. Otevři si plugins složku hod tam sccanf a pak v configu k plugins připiš sccanf.dll nebo so ... restartuj server a půjde ti to..

To ano je ale tu spousta možností

 

1.)A je možnost že to tvoje nebude fungovat protože zaleží podle čeho je dělanej mod a další FS.

2.)Nemá ten Plugin sscanf

3.)Jak psal om3n nějakej mu ho blokuje

4.)Je možnost že má na serveru 5 fs a navzájem nespolupracují (Tím myslím špatně zapsané ve Configu)

Atd..

Link to comment
Share on other sites

  • 0

To ano je ale tu spousta možností

 

1.)A je možnost že to tvoje nebude fungovat protože zaleží podle čeho je dělanej mod a další FS.

2.)Nemá ten Plugin sscanf

3.)Jak psal om3n nějakej mu ho blokuje

4.)Je možnost že má na serveru 5 fs a navzájem nespolupracují (Tím myslím špatně zapsané ve Configu)

Atd..

Pokud ho nemá stáhne..

Jiný FS blokovat nemůže.. Pokud jo at zkusí změnit příkaz na jinej

A myslím že Grand Lacerny tam by mělo fungovat.. Uvidíme ale určitě mu nejde protože nebo ten plugin zapsanej nebo danej v plugins.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Promiňte ale.. vy jste slepý?

 

Zkouším to na localhostu.

Mám tam filterscript carmenu.

 

A proč mám zapsat sscanf na hosting? Vždyť to je pouze include ne?

Sorry Local jsem přehlédl.

A carmenu jsem myslel že máš nějakej FS

 

k věci:

 

 

Máš Include

Ale k tomu potřebuješ i plugin

 

http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=120356  - Help téma (No-Reklama)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...