Jump to content
  • 0

pomoc Mizející objekt


Vrtulex

Dotaz

Ahojte měl bych menší problém a už si vážně nevím rady. Stavim vlastní město a všechny objekty se načtou bez problému normálně fungují až na jeden objekt který mi problikává že třeba jedu po silnici a ten objekt se ukáže na 2 sekundy a pak zmizí pak když jdu dál tak se zase načte a pak zase zmízí prostě že se jednou ukáže a pak zas ne.. Mam z toho pokaděné svědomí a newím co s tím , tak vás žádám jestli nevíte jak by se to dalo opravit nebo nějakou super vychytávkou vyřešit jako že třeba na ty blikající objekty použiji jiný streamer

||

Jo a ještě jsem chtěl říci to že když ty blikající objekty dam samostatné bez těch ostatních tak už neblikají, ale jak jich tam je víc tak začnou..

||

A ještě k tomu zkoušel jsem všelijaké streamery a vždycky mi to vyhodilo chybu a spadli gta .. jediný streamer který mi funguje na ty objekty je Streamer Plugin v2.7.4 Odkaz: http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=102865

Teď vám napíši ID objektu který mi problikává (zapoměl jsem dodat ten objekt je dost dlouhý jsou to silnice z LC a používám jen tu uplně horní část objektu)

ID Objektu: 3923 -Objekt (libstreetfar)

 

Děkuji všem, budu vám moc vděčný..

Link to comment
Share on other sites

3 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Pro začátek ho vytvoř jako CreateObject a když to nebude dělat problem, tak to nech a jinak si můžeš hrát s vykreslovací vzdáleností.

Dobrá zkusím ..

Tak když tam dám 3 ty objekty tak v pohodě a když jich tam dám mích původních 60 (těch blikajících) tak mi to napiše něco Warning Exception

jinak to už bylo naprosto vpohodě.. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Tak u těch objektů uprav

 

CreateDynamicObject(modelid, Float:x, Float:y, Float:z, Float:rx, Float:ry, Float:rz, worldid = -1, interiorid = -1, playerid = -1, Float:streamdistance = 300.0, Float:DrawDistance);

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...