Jump to content
  • 0

pomoc Čtení PM adminem


vladasavel

Dotaz

Tak zakládám první téma.Vždy jsem se ptal v chatu ale třeba tohle se bude taky někdy někomu hodit.

Ale ted k věci. Mám příkaz PM(private message) a potřebuju udělat aby to viděl i admin a aby mohl i vypnout čtení PM. Zkoušel jsem různě hledat a okrádát jiný scripty ale nikdy se mi to nepovedlo. Nechci po vás přesně to vložit do kodu jen poradit jak a nebo dát nějaký scriptík/tut podle kterýho by to šlo udělat. Většinou jsem našel příkazy v ZCMD a to se mi nepovedlo(jak už jsem řekl). Pro lepší přehlednost přikládám pastebin. Předem děkuju za rady.

PS: Upravu kodu neřešte :)

Link to comment
Share on other sites

14 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

        format(str, sizeof(str), "PM %s(ID %d) -> %s(ID %d): %s", PlayerName(playerid), playerid, PlayerName(id), id, params);
        SendClientMessage(id, GREEN, str);

Hodis to do foru kde prejdes vsetkych pripojenych hracov na servery (IsPlayerConnected(i)) a zistis ci je admin, ak j posles mu vyssie popisany kod s tym ze v SCM namiesto 'id' das 'i' z foru

BTW. to musi byt vazne kvalita ked admini chcu na vlastnom servery odpocuvat to co si pisu normalny ludia....

A myslim ze je to nelegalne

Link to comment
Share on other sites

  • 0

nee nejde mi o to číst pmky normálním hráčům..akorát by to svádělo ke zneužívání...ale přemejšlím jak by šlo zabránit tomu aby hráč xyz přišel na server z jinyho serveru a přez pmky lanařil "moje"hráče k sobě na server. využiju to ke čtení CMD..Každopádně díky za radu určitě mi to pomohlo :)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

nee nejde mi o to číst pmky normálním hráčům..akorát by to svádělo ke zneužívání...ale přemejšlím jak by šlo zabránit tomu aby hráč xyz přišel na server z jinyho serveru a přez pmky lanařil "moje"hráče k sobě na server. využiju to ke čtení CMD..Každopádně díky za radu určitě mi to pomohlo :)

 

Proste obmedz pocet sprav na nejaky cas. Napr mozes poslat 3 roznym uzivatelom spravu za 10 min

Link to comment
Share on other sites

  • 0

to je dobrej nápad :) a myslíš že jde i udělat tzv. antireklama že pokud se bude nacházet v textu například.com .cz .tk nebo že to rozpozná IP /což bude asi problém zakázat všechny forámty IP :d) tak to udělá funkci kick nebo se zpráva neodešle s tím že mu to ukážu že se jedná o reklamu ? je to trošku ot ale zakldádat další téma je zbytečný :)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

 

BTW. to musi byt vazne kvalita ked admini chcu na vlastnom servery odpocuvat to co si pisu normalny ludia....

A myslim ze je to nelegalne

 

 

No třeba na RP Serverech u nás a HLAVNĚ V ZAHRANIČNÍCH serverech je to z cela běžné,některé servery to mají už od spuštění serveru :d Jednoduchý prostý důvod a to je Metagaming krásné pravidlo někteří pm využivaji k MG ale přitom pmka slouží jako OOC věc a hráči to dost často zneuživají.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

No třeba na RP Serverech u nás a HLAVNĚ V ZAHRANIČNÍCH serverech je to z cela běžné,některé servery to mají už od spuštění serveru :d Jednoduchý prostý důvod a to je Metagaming krásné pravidlo někteří pm využivaji k MG ale přitom pmka slouží jako OOC věc a hráči to dost často zneuživají.

 

Ale pokial o tom neinformujes hracov tak sa to bere ako narusovanie sukromia pokial viem

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ale pokial o tom neinformujes hracov tak sa to bere ako narusovanie sukromia pokial viem

 

No informuješ :d Tím že pokud poruší to pravidlo MG v OOC->/pm tak tě admin informuje že jsi porušil pravidlo :d A pak ti nasere ajail za Metagaming a admini by to zase neměli zneužívat a nikde zveřejnovat pokud ano tak čauky pipko :d Ale to je zas druhá věc jak k tomu majitele těch to módu serveru přistupují.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

No informuješ :d Tím že pokud poruší to pravidlo MG v OOC->/pm tak tě admin informuje že jsi porušil pravidlo :d A pak ti nasere ajail za Metagaming a admini by to zase neměli zneužívat a nikde zveřejnovat pokud ano tak čauky pipko :d Ale to je zas druhá věc jak k tomu majitele těch to módu serveru přistupují.

 

Pokial viem tak ty musis hraca dopredu upozornit ze bude jeho veskera konverzacia zaznamenavana a spracovana na sukromne ucely

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Pokial viem tak ty musis hraca dopredu upozornit ze bude jeho veskera konverzacia zaznamenavana a spracovana na sukromne ucely

nenazval bych to na soukromé účely ale spíš z bezpečnostních důvodů :) a ne že bych to třeba četl hned při napsáníí ale že by se to zaznamenávalo do pm.txt ve scriptfiles

Link to comment
Share on other sites

  • 0

nenazval bych to na soukromé účely ale spíš z bezpečnostních důvodů :) a ne že bych to třeba četl hned při napsáníí ale že by se to zaznamenávalo do pm.txt ve scriptfiles

 

 

a v čem je rozdíl že se ti to bude ukládat do složky a nebo to budeš číst rovnou na serveru ? stejně to budeš číst ty pmky tak že je to fuk kde se to bude ukládat princip je stejný.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

princip stejnej je ale rozhodně nebudu mít čas na to abych seděl několik hodin u čtení PM ze souboru :d 

je to ještě pořáád otázka jestli to tak udělám..podle toho co tu píšete budu o tom ještě hodně uvažovat. je zbytečný kvuli zvědavosti admina přicházet o hráče kteří tam možná ani nebudou :d 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Myslím, že to hráči pochopí, každý chce mít na svém serveru pořádek, ať už to znamená cokoliv. Každopádně si hráči nepíší o věcech ze soukromého života, ale spíše o věcech týkajících se hry. O soukromé věci lidí se už beztak stará Google :d .

Link to comment
Share on other sites

  • 0

to máš stejné jako když žijeme ve světe plného kamer, odposlouchávání a nahrávání hovorů.. čtení pm zpráv zase nebude takový hřích a využívá ho 4/5 admin scriptů, dokonce i na wtls.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Myslím, že to hráči pochopí, každý chce mít na svém serveru pořádek, ať už to znamená cokoliv. Každopádně si hráči nepíší o věcech ze soukromého života, ale spíše o věcech týkajících se hry. O soukromé věci lidí se už beztak stará Google :d .

 

Jasne, rovnako ako ludia chapu to ze od noveho roka bude fb predavat ich osobne informacie

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...