Jump to content

pomoc Strata mobilu


RIP

Recommended Posts

že by imei? :d

 

Neozumiem ti..

 

co jsem slyšel tak to někdy vypátrá i policie s pomocí operátora (když je kradenej)

 

A čo k tomu potrebujem ? 

Link to comment
Share on other sites

Mám kámošku - mobila ji ve škole někdo ukradl, byla na policii a vykašlali se na ni, i když to byla jasná krádež. Bohužel v mobilu neměla žádný program, který by ji poslal souřadnice.. Teďka má novej ;) Pro příště si zkus na mobila něco nainstalovat - Já používám Avast! Anti-Thieft. Každopádně mobil by měl jít podle nějakýho registračního čísla či co, vypátrat.

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Je pravda že se na ukradené mobily opravdu sere... Ale od někoho známého jsem slyšel, že ho třeba za půl roku našli ... Záleží tady na koho narazíš a jestli s tím mají trpělivost, přeci jenom, hledat mobil .... :)

Link to comment
Share on other sites

No práveže to chcem zistiť, keby náhodou ten dotyčný vybral simku a akými ešte inými sposobmi by sa to dalo zistit strasne by ma zaujimalo aj co je to imei kedze tomu moc nechapem, a hovorim stalo sa mi to prvy krat to ci som ho stratil a potom ho niekto nasiel a akoby ho uz aj ukradol neviem .. Mal som tam minimum baterky a ke som ho v kuse prezvanal tak bol vzdy len nedostupny. 

Link to comment
Share on other sites

Operatot povedal ze take informacie neposkytuje, a na kriminalke nahlasit jedine ze na statnu ze ide o kradez a pravdepodobnost vyhladania bude minimalna.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...