Jump to content
  • 0

pomoc To nejlepší pro můj gamemode ?


Alex-game

Dotaz

Zdrávím všechny mám takový dotaz který se týka takového "hlasování" dělám gamemode později se rozepíšu ve fóru "módy" ale teď se chci zeptat co by jste brali více 1) normální- všichni by mohli užívat všechny vozy na mapě atd (NO REALY)  2) každý by měl na začátku svoje auto jakoby v inventáři mohl by si ho přivolat atd a k tomu by se mu odemykaly různé další auta a pak si je koupili + další zlepšení co mě napadne. JE VŠAK JISTÉ ŽE U POVOLÁNÍ BY ZŮSTALY VOZIDLA CO TAM MAJÍ BÝT + BY BYLY SPECIÁLNÍ SLUŽEBNÍ AUTA  (bylo by jich cc 5 u každého povlání) předem děkuji za váš názor + omlouvám se za chyby předem děkuji za váš názor

s pozdravem Alex-game

Link to comment
Share on other sites

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Tohle je ale čistě na tobě, jak to chceš mít, jaké máš zaměření, jestli to má býti reálně a tak.

tak server by se měl zaměřit na realitu a povolání převážně ty nestřílecí však ale pod sf by se měli pořádat boje  gangu které tam budou a jen SE CHCI ZEPTAT JESTLI TO MÁ SMYSL JESTLI NEPŘIJDOU AHA ŽÁDNÉ AUTA MUSÍM SI JE KOUPIT KAŠLAT NA TO co myslíte  převážne vy co máte svuj server s vlastní gamemodem ? přijmou hráči něco nového a nebo je to odradí a radší budou hrát na tich crack rz ?

EDIT: tak dobrá no udělám to třeba se to dobře čekejte zítra nebo pozítří popis rozpracovaného módu :-)

tak to odhalím jméno módu: 

Reálné povolání

Link to comment
Share on other sites

  • 0

facepalm. Nazov modu jak naozaj...

btw. Dobry mod od shitu delia iba detaily ktore hracov zaujmu. Ak ich nedokazes vysledovat na inych serveroch co hracov bavi tak sa do modu ani nepustaj.

pozděj už jsem se pustil a ano inspiraci hledám i na jiných serverch ale tím chci být originální přidat tam spoustu věcí které se jinde nenajdou / jinak jiný dobrý název pro server jsem nevymyslel (tedy pokud jsem to pochopil správně :-) )

Link to comment
Share on other sites

  • 0

no tak nejaky nazev ten mod musi dostat a jelikoz se budu zamerovat na povolani tak se tak jmenuje prik. Autobusaci budou mit na vyber nekolik linek z toho bude dostavat plat a pokud nekdo nastoupi tak dostane nejake kc atd vse bude co nej. Realite

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Dívej podle mě hráče to zaujímá takhle.

 

-Zajímavý název modu   

-Pocit po prvním spawnu do hry jestli je to zaujme nebo ne

-Jako další bych řekl že se kouknout na minimapu.Tím pádem jak jsi psal že tam nebudou auta dej tam Map Icons(Vypadá že můžeš mejt zajímavé  věcí v modu)

-A samozřejmě  něco zajímavého do hry protože když hráči začnou hrát tak aby opravdu bylo něco co je zaujme

 

Info: + -

-Koukni na ostatní servery....

-Název modu (Prosím vymysli jsi svůj název co se hodí ale aby to bylo trochu zajímavější)

-Také zaleží co ty jako pawner dokážeš udělat..

-Základem je jsi v pawnu věřit.

 

 

Asi všechno čus

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...