Jump to content
  • 0

pomoc Příkaz při startu serveru.


W1nCZ

Dotaz

Zdravím potřeboval bych si něco trochu ujasnit. Co přesně představuje gamemodeinit a co do něj můžu dát.

Dělám gang zóny a potřebuji, aby se zóny zobrazily při zapnutí serveru jako šedé dokud to něco nezmění. Šlo by to i do on player connect, ale to je zbytečně náročné ne? 

Link to comment
Share on other sites

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Toto jsem četl. A nejsem si jistý jestli to zcela chápu. Je mi jasné, že se to pustí na začátku serveru, ale jde mi o to jestli tam můžu dát vše.

 

Když jsem dal:

 

public OnGameModeInit()
{     
     glenpark = GangZoneCreate(1976.6414,-1450.6646, 1862.2040,-1352.0240);
     GangZoneShowForAll(glenpark, GRAY);
     return 1;
}

Nešlo mi to. Stačilo by kdyby jsi mi napsal. Jestli to tak vůbec jde. A případně jak bych toho mohl nejlépe dosáhnout, děkuji.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Toto jsem četl. A nejsem si jistý jestli to zcela chápu. Je mi jasné, že se to pustí na začátku serveru, ale jde mi o to jestli tam můžu dát vše.

 

Když jsem dal:

 

public OnGameModeInit()
{     
     glenpark = GangZoneCreate(1976.6414,-1450.6646, 1862.2040,-1352.0240);
     GangZoneShowForAll(glenpark, GRAY);
     return 1;
}

Nešlo mi to. Stačilo by kdyby jsi mi napsal. Jestli to tak vůbec jde. A případně jak bych toho mohl nejlépe dosáhnout, děkuji.

http://wiki.sa-mp.com/wiki/GangZoneShowForPlayer

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Do OnGameModeInit muzes dat vsechno stejne jako do jakehokoliv jineho callbacku. Ovsem pokud chces aby to nejak fungovalo musis nad tim trochu premyslet.

Kdyz spustis server tak v tom okamziku na serveru neni zadny hrac. A tedy pokud zobrazis zony GangZoneShowForAll tak je zobrazis vsem pripojenym hracum, tedy v moment zapnuti serveru nikomu. Tedy reseni je nasledujici.

v OnGameModeInit nechat to GangZoneCreate a samotny zobrazerni das do OnPlayerConnect, ovsem ne jako GangZoneShowForAll ale jako GangZoneShowForPlayer. Protoze to budes zobrazovat kazdemu tomu konkretnimu hraci co se pripoji.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Do OnGameModeInit muzes dat vsechno stejne jako do jakehokoliv jineho callbacku. Ovsem pokud chces aby to nejak fungovalo musis nad tim trochu premyslet.

Kdyz spustis server tak v tom okamziku na serveru neni zadny hrac. A tedy pokud zobrazis zony GangZoneShowForAll tak je zobrazis vsem pripojenym hracum, tedy v moment zapnuti serveru nikomu. Tedy reseni je nasledujici.

v OnGameModeInit nechat to GangZoneCreate a samotny zobrazerni das do OnPlayerConnect, ovsem ne jako GangZoneShowForAll ale jako GangZoneShowForPlayer. Protoze to budes zobrazovat kazdemu tomu konkretnimu hraci co se pripoji.

Děkuji moc, alespoň tobě ATomasi. Všechno si mi osvětlil. Mě jen nějak nedošlo, že se to zobrazuje přímo hráčům. Myslel jsem, že to bude něco jako u objektu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...