Jump to content

script /Admins Online přes Dialog


KyBLKuBA

Recommended Posts

Admins Online

Zdravím všchny ! Udělal jsem pro vás další mód :o:d Tenhle FS Jsem strašně dlouho hledal úplně všude ! Ale pak jsem viděl návod na Dini atd , tak jsem se rozhodnul jsi to udělat dám... Ten návod byl na VIP ... ( Proto asi uvidíte u Dini VIP ).

 

Jak mód funguje ?

 

Přihlásíte se za RCON a dáte /setadmins ID 1 , Tím se automaticky vytvoří ve Scriptfiles Nick.dini a pak už se vám nick i po odhlášení nebo přihlášení ukáže v /admins v Dialogu.

 

Jak někoho oddělat z /admin ?

 

Stačí dát jen /setadmins ID 0 , A Hráč už v /admins nebude.

 

Jáke jsou teda všechny příkazy ?

 

/setadmins ID 1 > Přidělí Hráče do /admins.

/setadmins ID 0 > Oddělá hráče z /admins.

/admins > Zobrazí Dialog z Administrátorama.

 

 

Doufám že se vám bude mód líbit :) Hodnoťte prosím ,jestli se vám líbí nebo ne :) Děkuji

 

Admins.pwn a Admins.amx : http://pawno.cz/files/file/313-admins-online-v-dialogu/

Link to comment
Share on other sites

new id,level;
                    if(sscanf(params,"ui",id,level)) return SendClientMessage(playerid,0xFF0000AA,"{cc0000}[ ! ]{ffffff}Použíj /setadmins [ID] 1");
                    if(!IsPlayerConnected(playerid)) return SendClientMessage(playerid,0xFF0000AA,"{cc0000}[ ! ]{ffffff}Hráč není ONLINE!");
                    if(AccInfo[id][Vip] == level) return SendClientMessage(playerid,0xFF0000AA,"{cc0000}[ ! ]Administrátor je už v /admins{ffffff}");
                    new string[1000];
                    format(string,sizeof(string),"{cc0000}Administrátor %s tě přiřadil do /admins",GetName(playerid),level);

Whyyy ;-( 

proč tam daváš kraviny ? 

Link to comment
Share on other sites

 

Nevím ... :d

Ale je tam bug ...

€uro Poraď :d Když se někdo odpojí tak tam zůstane fůrt to Administrátor ONLINE ( Bez jména ) Nevíš jak to udělat ,aby to tam nebylo ? :/

 

tak proč to zveřejnuješ když to nemáš otestovane ? O_o

Link to comment
Share on other sites

Fungovalo mi to ... ale teď jsem až našel ten bug... ono to neuloží ... a to dini zrovna nevim :d

Dokonale se to BUGUJE... Takže to bud' to oprav nebo to neprezentuj ;)

Link to comment
Share on other sites

Rád bych to opravil -_- Ale udělal jsem to podle návodu na VIP Dini ... -_- ( Je to tam i napsané ) A Dini nefunguje ... takže nevím v čem je problém ... Proto vás prosím o radu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...