Jump to content

KyBLKuBA

Uživatel
 • Příspěvků

  31
 • Registrován

 • Aktivní

Reputace

0 Na nule

About KyBLKuBA

 • Moto
  Silver III - běžný uživatel

Kontaktní údaje

 • Web
  Array
 • Skype
  Array

Portfolio

 • Github
  Array

Návštěvníci

637 profile views
 1. Pokud se ti data v mysql nemění co minutu, můžeš si je přes cron třeba co 5 minut zapsat do nějakého .json souboru a na stránce pak nebrat data z mysql, ale z json souboru.. samozřejmě nic převratného, ale možnost to taky je. Samotná blokace refresh stránky asi nepůjde, no..
 2. Ukazuje se ti jen jedna pozice, protože máš for() pouze na zjištění pozice, nikoliv na připsaní pozice do dialogu. Takže se ti pokaždé vypíše pouze poslední pozice obsažená v regionid. for(new i; i < 3; i ++) { regionid = GetRegionID(PhotosSF[i][PhotosSFX], PhotosSF[i][PhotosSFY]); format(strNovinar, sizeof(strNovinar), "%s\n",GetRegionName(regionid)); strcat(MAX_NovinarM, strNovinar); } ShowPlayerDialog(..);
 3. No, pokud opravdu mapuješ přes 5 let, osobně bych očekával lepší práci.. nic proti, ale tohle co jsi poslal, by dokázal asi každý, co by strávil pár hodin v map editoru. Pokud chceš ukázat svoji práci, spíš bych zde poslal právě něco z těch prací, co jsi dělal pro ty jiné servery, než takové věci hotové za pár minut.
 4. KyBLKuBA

  pomoc Mám Freeroam

  Není moc v čem pomoct, prostě je ten kód evidentně napsaný špatně. Pokud chceš pomoct, bylo by fajn aby jsi sem poslal část kódu OnPlayerConnect (a případně navazující funkce), aby se dala nějakým způsobem diagnostikovat chyba.
 5. Ten include co jsi poslal funguje (nebo spíš fungoval) přes adresu http://youtubeinmp3.com, která v tento moment již neexistuje, tudíž je to nefunkční. Buď zkusit najít na internetu nějakou stránku, která ti bude podporovat přímo konvert na zvukový soubor a ty ji pouze vyvoláš v pawnu s odkazem na youtube (jako dřív fungovala 6t.pe), nebo udělat nějaký script skrz youtube-dl, což už ovšem není úplně jednoduchá záležitost a chce to nějaké zkušenosti v této problematice.. s ffmpeg a dalším.. Pokud bys ale ty chtěl pouze příležitostně spustit nějakou písničku z youtube např. v nějakém radiusu pro hráče, mohla by pomoct stránka https://www.onlinevideoconverter.com/youtube-converter. Klasicky zadáš youtube odkaz a následně zkopíruješ odkaz z Download tlačítka, který je následně přehrávatelný v sa-mpu (pokud se tedy něco nezměnilo)
 6. KyBLKuBA

  pomoc TitulSystem bug

  Stáhni si nativechecker, třeba ti to pomůže najít problém. (http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=249226)
 7. Škoda, že je to furt to stejné.. s tímto vším jsme se již mnohokrát na různých serverech setkali.. chtělo by to vymyslet něco nového.
 8. Vypadá to celkem pěkně. Pokud na tom budeš neustále pracovat, tak by to mohlo být fajn. Akorát já osobně bych přivítal více prací a třeba i nějaké vedlejší mise.
 9. Mám zakoupený virtuální server pro vlastní účely (domény, weby, server atd.). Pokud by tvůj server měl smysl, jsem schopen ti poskytnout server.
 10. Hosting FakaHeda ti poskytne Minecraft server na 1 měsíc zdarma. Mají ovšem omezené množství zdarma serverů, takže musíš čekat, než se nějaké uvolní.
 11. Osobně by mě zajímalo, proč máš definovaných přes 20 barev, když stejně potom hned na začátku textu použiješ svůj hex kód. Stačilo by ti SendClientMessageToAll(-1, "text");
 12. Škoda, že jsi celou tu prezentaci serveru okopíroval, no.. (https://pawno.cz/topic/52288-paradise-world-party-server-037-pr%C3%A1ce-farmy-gangy-atd/) Prezentací módu máš reprezentovat samotný server.. tím že jsi to okopíroval jde vidět, co je to za server a jakou sis s tím dal práci. Jinak samotný mód je furt to stejné a to všudeznámá reálná země.. No, hodně štěstí.. budeš ho potřebovat.
 13. Zdravím všechny nadšence hry Minecraft a ty, co hledají nějaký server, kde si můžou zahrát, co je baví. Náš server FeudalCraft není jako každý obyčejný server. Je speciální tím, že na něm najdete 4 různé světy a to Survival, SkyBlock, Creative a přes 21 miniher. Na serveru najdete také spoustu pluginů, které vám můžou zpříjemnit hraní. Pokud se rozhodnete navštívit náš server, po příchodu se spawnete ve světe Survivalu. Pomocí příkazu /minihry, se můžete teleportovat do světu miniher, pomocí příkazu /creative, se můžete teleportovat do světu creativu a pomocí příkazu /skyblock, se můžete teleportovat do světu skyblocku. Adresa: play.feudalcraft.eu Verze serveru je od 1.8+ až po 1.10+ Webová stránka je www.feudalcraft.eu Děkuji za pozornost.
×
×
 • Create New...