Jump to content

gamemode RG - Real Game


(O_o)

Recommended Posts

  • Globální moderátor

Tento mod som začal vyvíjať včera večer tak sa nečudujte a ešte mi odišiel člen týmu :-D dnes bude admin system asi už na 50% :-D ide to pomaly ale iste.

to fakt začínaš admin systemom? -_- si asi robíš šunky

Link to comment
Share on other sites

to fakt začínaš admin systemom? -_- si asi robíš šunky

Áno začínam nim, ja v tom žiadny problém nevidím a koniec koncov nedá sa povedať, že by som robil vyslovene len ten admin systém, robím aj veci okolo toho.

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Áno začínam nim, ja v tom žiadny problém nevidím a koniec koncov nedá sa povedať, že by som robil vyslovene len ten admin systém, robím aj veci okolo toho.

ach.... načo začínaš vecami čo hráči ani nebudú vidieť? načo? čo nam tu potom budeš fotiť príkazy z admin systému? ..... začínaj tým čo hráči budú robiť,vidieť

Link to comment
Share on other sites

Zatiaľ ďakujem všetkým za podporu, je mi ľúto že danda odstúpil z projektu no ja ho dokončim aj keď to teraz bude bohužiaľ 2x náročnejšie. Ďalej by som chcel oznámiť že mod bude pravdepodobne podporovať aj anglicky jazyk a to tak že si ho vyberiete pri registrácii alebo si ho zmeníte v osobných nastaveniach :-)

:d Ty ovladaš Angličtinu :DD

TOTO BUDE NAJLEPŠÍ MOD NA CELOM SVETE ;-) :DDDD

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Len by som chcel oznámiť, že na móde stále pracujem ale nejako nemôžem upravovať tento topic. To znamená že vás nebudem tak často informovať :) a tiež to asi bohužiaľ nestihnem do konca prázdnin :/ to je zatiaľ všetko :) ale nejaké pokroky už sú.

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

 

Len by som chcel oznámiť, že na móde stále pracujem ale nejako nemôžem upravovať tento topic. To znamená že vás nebudem tak často informovať :) a tiež to asi bohužiaľ nestihnem do konca prázdnin :/ to je zatiaľ všetko :) ale nejaké pokroky už sú.

 

Aby si to stihol aspoň do konca budúcich prazdnin :d

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Takže :d na móde stále pracujem no bohužiaľ mi niektoré veci nevychadzaju tak ako by som chcel, ďalej už nemôžem ani upravovať topic takže nemôžem meniť ukazovateľ pokroku :d mod už je asi z polky dokončený. Budem na tom pracovať nebojte :)

Link to comment
Share on other sites

Těch real-game žánrů už je moc, nikdo ti tam stejně hrát nebude. Možná tak přátelé a občas tam pár lidí nakoukne, jinak nevidím v tom moc velký uspěch. Tímto ti nekritizuji mód, jen upozorňuju, aby jsi nebyl sklamaný :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...