Jump to content
  • 0

pomoc Príkaz /ulozit


INSANE_25_ICON

Dotaz

15 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Mám to dobré ?

  if (strcmp("/ulozit", cmdtext, true, 10) == 0)
    {
    dini_IntSet(SERVER_USER_FILE, "AdminLevel",PlayerInfo[playerid][pAdminLevel]);
    dini_IntSet(SERVER_USER_FILE, "Money",PlayerInfo[playerid][pCash]);
    dini_IntSet(SERVER_USER_FILE, "Score",PlayerInfo[playerid][pScore]);
    dini_IntSet(SERVER_USER_FILE, "Job",PlayerInfo[playerid][pJob]);
    SCM(p,0xff0000ff,"Úspešne uloženo !");
    return 1;
    }
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Tak sa to nauč? 99% tvojho módu či čo robíš za hovadiny máš z tohto fóra, pretože tu je 24/7 od teba nový help.

Ano robím GameMode , áno niečo koprirujem , nemožem zato že pawno moc neviem. Máš pravdu ale pochop toto že ja nemožem prisť na tie funkcie. a Admin System nemám okopirovaný. Ale inač diky za pomoc už viem komu sa možem ozvať jak budem potrebbovať pomoc

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Načo existuje Wikipédia? Však tam máš všetky funkcie.. Už podľa názvu funkcie viem, čo robí napr. IsPlayerInRangeOfPoint. A ak nevieš po anglicky, tak ani nezačínaj s PAWN (nie pawno, už sa to naučte).

 

+ Existuje 1564984312348461234879 návodov ako niečo urobiť. Napíšem do googlu (to je taká stránka kde sa vyhľadáva) samp how to make a saving system alebo pôjdem rovno na oficiálne fórum a už to urobím podľa toho, myslíš že ti tu niekto dá kód keď nevie jaký máš saving system? :facepalm:

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Načo existuje Wikipédia? Však tam máš všetky funkcie.. Už podľa názvu funkcie viem, čo robí napr. IsPlayerInRangeOfPoint. A ak nevieš po anglicky, tak ani nezačínaj s PAWN (nie pawno, už sa to naučte).

 

+ Existuje 1564984312348461234879 návodov ako niečo urobiť. Napíšem do googlu (to je taká stránka kde sa vyhľadáva) samp how to make a saving system alebo pôjdem rovno na oficiálne fórum a už to urobím podľa toho, myslíš že ti tu niekto dá kód keď nevie jaký máš saving system? :facepalm:

J fakt nenapadlo ma písať po anglicky :d Tak áno ďakujem. A na "Pawno" som si už zvikol.. A neviem prečo tu dáváš IsPlayerInRangeOfPoint -_-:d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...