Jump to content
  • 0

pomoc Dialog...


Tedy

Dotaz

Ahoj,dnes jsem si na server udělal takové jednoduché ,,novinky'' pomocí Dialogu - příkaz je /novinky a po napsání tohoto příkazu naskočí dialog s novinkami co se na serveru událo,kdo byl přijat/vyhozen z Admin teamu atd.. Hráč si tuto novinku přečte,ale potom,když dá OK naskočí další dialog rze a chce to přihlášení..nevíte prosím v čem je problém? Díky

Link to comment
Share on other sites

14 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
 

 

 

public OnPlayerCommandText(playerid, cmdtext[])

{

if (strcmp("/novinky", cmdtext, true, 10000) == 0)

{

    new string[1200];

strcat(string,"Vítejte u Novinek!\n");

strcat(string,"Zdravím,v poslední době se nám toho na našem serveru mnoho událo-noví Administrátoři,uděleno mnoho banů,nové příkazy a mnoho,monoho dalších věcí!\n");

strcat(string,"Nové posily v Admin teamu! > Eventáři -  + povýšen na post Helpera! At' se Vám daří!\n");

strcat(string,"Nové příkazy na serveru > /novinky ( přečtete si novinky na našem serveru,které obsahují důležité INFORMACE)\n");

strcat(string,"Přidány [TIP] - budete-li mít návrh co do [TIP] přidat obrat'te se na Administrátory - budeme rádi!\n");

strcat(string,"Aktualizovány /pravidla ! - přečtěte si je! Neznalost pravidel NEOMLOUVÁ! , V budoucnu pro Vás chystáme nové příkazy-máte se na co těšit!\n");

strcat(string,"S pozdravem Admin teamu serveru\n");

ShowPlayerDialog(playerid,1,DIALOG_STYLE_MSGBOX,"Novinky",string,"OK","");

return 1;

}

return 0; 

}

#endif 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

 

public OnPlayerCommandText(playerid, cmdtext[])
{
    if(!strcmp("/novinky", cmdtext, true))
    {
        new string[1200];
        strcat(string,"Vítejte u Novinek!\n");
        strcat(string,"Zdravím,v poslední době se nám toho na našem serveru mnoho událo-noví Administrátoři,uděleno mnoho banů,nové příkazy a mnoho,monoho dalších věcí!\n");
        strcat(string,"Nové posily v Admin teamu! > Eventáři -  + povýšen na post Helpera! At' se Vám daří!\n");
        strcat(string,"Nové příkazy na serveru > /novinky ( přečtete si novinky na našem serveru,které obsahují důležité INFORMACE)\n");
        strcat(string,"Přidány [TIP] - budete-li mít návrh co do [TIP] přidat obrat'te se na Administrátory - budeme rádi!\n");
        strcat(string,"Aktualizovány /pravidla ! - přečtěte si je! Neznalost pravidel NEOMLOUVÁ! , V budoucnu pro Vás chystáme nové příkazy-máte se na co těšit!\n");
        strcat(string,"S pozdravem Admin teamu serveru\n");
        ShowPlayerDialog(playerid,1181,DIALOG_STYLE_MSGBOX,"Novinky",string,"OK","");
        return 1;
        }
    return 0;
}
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Děkuji,funguje a ještě jsem se chtěl zeptat,když mám na serveru [TIP]  > public Tipy(){

switch(random(9)){
case 0:SendClientMessageToAll(0x00FF00FF,"[TIP] Chceš-li VIP kontaktuj HL.Admina");
 
můžu udělat to case 0 - i přes číslo 9 ? jako,že case 10:Send... ?
Link to comment
Share on other sites

  • 0

 

Děkuji,funguje a ještě jsem se chtěl zeptat,když mám na serveru [TIP]  > public Tipy(){

switch(random(9)){
case 0:SendClientMessageToAll(0x00FF00FF,"[TIP] Chceš-li VIP kontaktuj HL.Admina");
 
můžu udělat to case 0 - i přes číslo 9 ? jako,že case 10:Send... ?

 

V první řadě do switchu není dobrý nápad dosazovat random hodnotu.. A nemůžeš :). random 9 jsou čísla pouze do 8 (od nuly).

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Keď máš na konci #endif tak to ti nepojde uč sa z chyb. :)

 

WTF ? Ani nevieš čo ma definované za #if a už tu súdiš úplne niečo iné ako bol samotný problém ... -_-

Link to comment
Share on other sites

  • 0
V první řadě do switchu není dobrý nápad dosazovat random hodnotu.. A nemůžeš :). random 9 jsou čísla pouze do 8 (od nuly).

 

Dobře, díky, a prosím jak to mám teda udělat,aby to molo překračovat i 10tku? :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...