Jump to content

script • Most Wanted Rally •


INSANE_25_ICON

Recommended Posts

                                                      Most Wanted Rally

Čaute pripravil som si pre Vás menši filescript s názvom : Most Wanted Rally !

Čo obsahuje : Checkpointy , PutPlayerInCar , BONUS na konci.

Keď máte Rze tak Vám nepojde bonus lebo bonus je GivePlayerMoney(p,10000000); // To je 10 MEGA a to Vám nepojde

Lebo Realna Zeme má AntiHack na Money Hack tak nejak mi to vysvetlil eXitenz a ano chcel som sa mu poďakovať za pomoc

Ktorú mi pomahal. Pomahal mi robiť Odpočet na 3 sekundy ale na konec som to tam nedal rozhodol som sa pre GameTextFor

Player a napíše mu tam Go Go GO ! Doba pawnenia : 5 hodin. Ďakujem Pawnu.cz hlavne eXitenzovi. :p Po schvaleni suboru Vám sem pridam download link.  Pawno sa ešte len učím tak tam možem mať niekoľko chyb ktoré mi pawno scomileroval. Napriklad neurobil som race Checkpointy ale normalne možno aj to Vám vadi tak si to upravte ale ponechajte autora. Ďakujem. :) Obrazky :
č1

č2

č3

 

DownLoad Link : >>  Tu  <<

Link to comment
Share on other sites

  • Hlavní moderátor

v podstatě funkční, ale:

- máš tam zbytečně dlouhé řetězce (na nick 100 a na celou zprávu 256, přičemž nick může mít maximálně 24 znaků a limit SCM(TA) je 144 znaků)

- fakt není sranda vyhledávat pozici, kde se pickup pro aktivaci nachází :d hodil by se příkaz na port nebo tak něco (upřesnění pro RZEčkaře a věta "pri Las Venturas" zrovna nepomáhá, navíc jen v poznámce)

- vytváříš tam makra, která potom nikde nevyužíváš (SCM, COLOR_RED)

- include zcmd je tam taky nadbytečně, vzhledem k tomu, že jsi žádné příkazy nenascriptoval

 

když se to vezme po stránce obsahové i realizační + s přihlédnutím, že s pawn teprve začínáš, tak mé hodnocení je 5/10

gl do další tvorby, určitě se to zlepší ;)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Súhlasím s Robocopom ešte trošku prepracovať ale inač pekné keby sa dali urobiť nejaké npc že s nimi budeš súťažiť , alebo pridať menovky na auta Sonny ,Razor atď. Ale inač sa mi to páči. A ešte pridať koľko % si urobil z trati alebo kolies .

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

 

Nabudúce skús na závod použiť WIKI: SetPlayerRaceCheckpoint a nie obyčajný CP. Tento v sebe obsahuje tú šípku, ktorá ukazuje smer kde je ďalší CP

 

možno chcel spraviť hardcore race :d

Link to comment
Share on other sites

JDM - Možno niekedy urobím GM .. keď budem vedieť dobré pawno :d Ale aj tak ďakujem za to že sa ti to páči. :)

 

Robocop - Ďakujem , za tvoj prispevok potešilo ma to. :)

 

pinka123 - Si stiahni súbor a uvidíš. :d

QWER - Áno nabuduce vo versii v2.0.

 

ČosiJak - :d :D jj :d hardcore :d :D

 

rEf - nezabudný si osušiť vlasi a uterák si daj na seba lebo nechceme ťa tu vidieť holu. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...