Jump to content
  • 0

pomoc Pawno


Mr.K0zak

Dotaz

Ahoj pomůžete prosím někdo? :) Jsem začátečník a rád bych dal mod z pwn do amx ale píše mi to: C:\Users\Kolik\Downloads\Welcome-to-Republic.pwn(14498) : error 017: undefined symbol "Dialog_Info1"

C:\Users\Kolik\Downloads\Welcome-to-Republic.pwn(21534) : error 017: undefined symbol "Dialog_Info1"
Pawn compiler 3.2.3664 Copyright © 1997-2006, ITB CompuPhase
 
 
2 Errors.
Poradíte někdo prosím s tím? :) Díky :) Kdyžtak pište na Skype: paja.kozina (Mám tam obrázek) 
Link to comment
Share on other sites

20 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
  • Globální moderátor

 

Děkuji za radu,jak to nadefinuju? A kam to mám napsat?

 

#define Dialog_Info1 1

 

a napíš to pod includy... Napríklad

Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • Globální moderátor

 

Prosim tě přidáš si mě na Skype a domluvíme se tam?

 

-_- čo na tom nechápeš.. Môj skype je v mojom profile.. Pridaj si ma ty...

Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • Globální moderátor

 

Jo díky moc :) Napsal jsem pod: #include <a_samp>

#define Dialog_Info1 1

A je to v Amx :) Díky :)

 

no vidíš.. Už si skoro dobrý ako ATomas :d

Link to comment
Share on other sites

  • 0

No to ne :d Ale tak chci se to naučit :) Nechci to hned vzdát :) A nevíte prosim vás jak udělám TimeBan? Aby když dostane někdo TimeBan tak aby když se přihlásí znova mu to ukázalo tabulku a tam aby bylo kdo ho udělil,důvod,kdy vyprší? :) Potvrd to na tom Skypu :)

Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • Globální moderátor

 

No to ne :d Ale tak chci se to naučit :) Nechci to hned vzdát :) A nevíte prosim vás jak udělám TimeBan? Aby když dostane někdo TimeBan tak aby když se přihlásí znova mu to ukázalo tabulku a tam aby bylo kdo ho udělil,důvod,kdy vyprší? :) Potvrd to na tom Skypu :)

 

začni od základov... Uč sa postupne.. A nie hneď hrr na to čomu ani nerozumies .... :) to je len tak rada

Link to comment
Share on other sites

  • 0

No to ne :d Ale tak chci se to naučit :) Nechci to hned vzdát :) A nevíte prosim vás jak udělám TimeBan? Aby když dostane někdo TimeBan tak aby když se přihlásí znova mu to ukázalo tabulku a tam aby bylo kdo ho udělil,důvod,kdy vyprší? :) Potvrd to na tom Skypu :)

Kdyz si na uplnych zacatcich tak si nestanovuj pro sebe tak tezko dosazitelne cile :)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ak si stanovis prilis lahky ciel tak ho mozno dosiahnes ale tvoja cesta bude kratka a moc sa toho nenaucis....

Kdyz si da moc tezky tak ho nekde skopiruje nekdo mu opravi errory a bude nakoncivedet ho*no :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...