Jump to content

gamemode Farmer Roleplay


gINIT

Recommended Posts

Farmer Roleplay

 

10373659_1426861617591908_64460494588447

10408879_1426924974252239_21884757639641

 

 
Informácie:
Kedy ma tento projekt napadlo zrealizovať?
- 1.6.2014
Začiatok projektu?
- 3.6.2014
Odhadovaný dátum dokončenia?
- 10. až 25.7.2014
___________________________________________
 
Hlavný cieľ tohoto projektu je napodobniť život dedinčana ktorý musí tvrdo pracovať aby si niečo zarobil. Môžete sa stať napríklad bohatým farmárom ktorý bude vlasniť dom,traktor,kobajn, vlastnú firmu alebo vlastných zamestnancov. Tento bohatý farmár bude mať pár nevýhod ako veľké poplatky, dane, náklady na údržbu podnikov alebo povinné platy pre svojich zamestnancov. Chudobný farmár nemá také veľké možnosti ako bohatý farmár. Ak ste chudobný môžete vlastniť chatrč, malý podnik, traktor a staré autá. Výhody chudobného farmára sú že dávate omnoho menej penazí na dane, poplatky a všeobecne za výdaje zo stravy. 
 
Môžete vlasniť svoje pole, kde si sám môžete obrábať pôdu alebo sadiť.Môžete aj vlasniť a vychovávať kravy ktoré vám budú dávať mlieko. Mlieko potom môžete predať na mestskom trhu. Na skritých miestach môžete nájsť ropu ktorú nabierete do vedra a takisto ju môžete predať. Alebo tam kde nájdete ropu môžete kúpiť pozemok a zarábať si tak.
 
Okrem týchto farmárskych povolaní tu nesmú chýbať aj ostatné povolanie ako napríklad policajt ktorý dáva pozor na bezpečné cesty, môže vás namerať (nielen rýchlosť ale aj alkohol v krvy). Dalšie povolanie bude dopravca surovín, klasicky budete jazdiť nákladným autom a rozvážať suroviny z obchodu. A to nieje všetko!
 
___________________________________________
 
Povolania:
Farmár (default)
DHZ (člen dobrovoľného hasičského zboru)
Rozvážač surovín (potreba špeciálneho vodičáku)
Polcajt (toto povolanie možno získať iba žiadostou na fore)
A veľa dalšieho...
 
Changelog:
Registrácia / Login hotová (Mysql, dľžka práce 45 minút)
Výber spawn pointu, rozmiestnenie vozidiel, hotovo (35 minút)
Základné levely, hotovo.

Link to comment
Share on other sites

Vážne krása :potlesk: dúfam že to dokončíš určite si tam zahrám, hlavne ma zaujala tá ropa :d

 

Som rád za pozitívne komentáre.

+ pridaný changelog.

Link to comment
Share on other sites

Raz som kedysi podobný mód robil aj ja, to bola ešte verzia 0.2.2/0.2X...potom som sa na to vykašľal pretože som prišiel o .pwn :d Volalo sa to Farmársky život...som zvedavý ako to budeš mať vymyslené, držím ti palce nech to dokončíš :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...