Jump to content

Recommended Posts

Zajímalo by mě jen, jak máš vyřešené přihlášení, když ne přes mysql. :d Jestli to je adminka jen pro jeden server, tak mě snad napadá jen heslo zapsat ve scriptu do proměnný a porovnávat to s getem/postem, ale tak lamácký to snad nemáš. :d Nebo přes js, jak to měl vyřešený někdo předtím, kdo tu dával adminku pro jeden server, ale ten tam měl díru, že když jsi si otevřel zdroj. kod, tak tam bylo heslo a nick. :d

Link to comment
Share on other sites

jakto nic moc :d je to super vec a snadno se to da upravit na jakoukoli jinou hru, ma dobre zabezpeceni, slozka s uzivatelskymi ucty a hesly je ulozena mimo www slozku :d ale vazne, nikdo to nechcete koupit ? Je to casove omezena nabidka :d sorry za hacky, pisu z nokie 5300

 

Ehm ... Nic proti ale to je základ... Ten mám taky a v mnohem lepším provedením ...

Link to comment
Share on other sites

Takovouhle administraci si mohu udělat sám je to vsadím se pouze pro jeden server a má to registraci a přihlášení bez DB, určitě i díra se najde což znamená že je to na prd.

Link to comment
Share on other sites

Design je kompletní propadák ohledně kódu nic nevím a ani mě to nijak nezajímá takže děkuji za info no každopádně třeba to dotáhneš do lepšího stavu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...