Jump to content
  • 0

pomoc Integer do textu....Prosím


pe.vanasek

Dotaz

Ahoj lidi potřebuju prosím poradit :d

 

Když mám třeba nějaké povolání:     new povolani[MAX_PLAYERS]; 

 

Takže.... : povolani[playerid] = 1; 

Ale třeba když to chci někam napsat do dialogu 

 

 format(string2, sizeof(string2), "Jsi zamestnan jako : %d \n", povolani[playerid]);

 

Ale já bych prosím potřeboval poradit :), Já nechci abych tam měl číslo toho povolani ale abych tam mel třeba taxikar :d 

Prosím neváte jak to udělat.....nadefinovat nebo převést :d           Děkuju moc :)

Link to comment
Share on other sites

Recommended Posts

  • 0

pff codestyle year 2010 like a boss!

 

Neviem prečo si nepoužil toto, nemal by si s tým toľko roboty ako "pls napíš mi ješte ten stock" a pod. blbosti

new name[][]{
{"Nezamestnaný"},
{"Policajt"},
{"Hasič"},
{"Zdravotník"}
};


format(string2, sizeof(string2), "Jsi zamestnan jako : %s \n", name[ povolani[playerid] ]);
Link to comment
Share on other sites

  • 0

pff codestyle year 2010 like a boss!

 

Neviem prečo si nepoužil toto, nemal by si s tým toľko roboty ako "pls napíš mi ješte ten stock" a pod. blbosti

new name[][]{
{"Nezamestnaný"},
{"Policajt"},
{"Hasič"},
{"Zdravotník"}
};


format(string2, sizeof(string2), "Jsi zamestnan jako : %s \n", name[ povolani[playerid] ]);

Taky bych pouzil tuto varitantu, abych si nemusel hlidat velikost stringu v stocku. ale stock ma vyhodu ze kdyz mu posles spatnout hodnotu tak ti odesle aspon null. ale kdyz sahnes mimo pole tak tim prestane kod pracovat.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Codestyle 2010 ci 2014, nie je to jedno? Funkcnost je ta ista, ide o to co komu vyhovuje a nie ci sa kod paci ostatnym...hraci kod nevidia

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...