Jump to content
  • 0

pomoc Anticrash


spotrebovatel

Dotaz

Ahoj všichni, potřeboval bych pomoct s drobností, hledám anticrash na svůj server pro verzi 0.3z, ale mam ho přes Linux, takže hledám koncovku .so nicméně nemohu žádnou najít, pokud někdo ví, kde ji mohu sehnat, poraďte mi! Jsme zoufalí, stále mě napadají crasheři! Díky za pomoc předem.

Link to comment
Share on other sites

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

.so je pre pluginy,ty potrebuješ Pawn Script.Dalej by sa zišlo trocha popísať ako to tý crashery zhadzujú a podľa toho ti môžem pomôcť s AntiCrashom.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ja som googlil programy na crash samp serveru a nič som nenašiel.
Nepoznáte na to programy?
Edit:
Našiel som tie hacky na portugalskej stránke, konkrétne asi tento, ale žiadny z linkov nefunguje, takže z toho nezistíme ako to robia. Iba z popisu, že ide o CLEO skript.
Edit:
Ale našiel som tam odkaz na autora podla ktorého (aj ked mu nejde web) som našiel videá z toho hacku, nemám teraz GTA, takže to neviem otestovať, ale asi ide o rýchle vystupovanie a nastupovanie do vozidla, ktoré potom crashne okolitých hráčov. To by potom už nemal byť problém spraviť anticrash.

Edited by Tango
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ja som googlil programy na crash samp serveru a nič som nenašiel.

Nepoznáte na to programy?

 

Ako aby si aj ty mohol crashovať, či čo .. ? :d

 

A k téme: jeden pre 0.3 z by som mal  ;) Napíš sz, pošlem. 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Spotrebovateľ,ak máš RZE,tak viem o pár bugoch s ktorými sa dá veľmi jednoducho zhodiť server.

Dá sa nato spraviť AntiCrash,ale kedže sa jedná o RZE tak ja ti s tím nepomôžem.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...