Jump to content

ostatní Androidovec.tk


danyy

Recommended Posts

Ahoj, chci vám představit web který je hlavně pro fanoušky Androidu. Najdete tam různé novinky,recenze,články plánujeme spustit i fórum.

Doufám že vám nebude vadit že web je na free doméně .tk :)

 

Budu rád za všechny komentáře a připomínky taky prosím o radu co vylepšit :)

 

http://androidovec.tk/

Link to comment
Share on other sites

 

Neprehladné. A tá téma ..... :crazy:

 

Co se vám přesněji na témě nelíbí? jinak díky pokusím se web zpřehlednit :)

 

To písmo je nečitateľné, bolia ma z neho oči, je také rozmazané či čo.

A ešte v záhlaví máš napísané: "Vše v jenom webu".

 

Píše se tam "Android na jednom webu.." ale také díky pokusím se písmo změnit :)

Link to comment
Share on other sites

 

ne nelíbí na chrome se to zobrazuje špatně text přes obrázky a máš to rozházený

 

Také používám chrome ale zobrazuje se mi to správně můžeš poslat screenshot?

Link to comment
Share on other sites

Co se vám přesněji na témě nelíbí? jinak díky pokusím se web zpřehlednit :)

 

Komplet celá ..  Cez wordpress lepšie ani byť nemože.  A na čo vlastne robíš taký web, to má aký zmysel ??? ... 

Link to comment
Share on other sites

Komplet celá .. Cez wordpress lepšie ani byť nemože. A na čo vlastne robíš taký web, to má aký zmysel ??? ...

 

Tak na ten design nebudu v téhle zprávě reagovat a web proč by neměl smysl? každý web je o něčem a tenhle je o Androidu má lidi informovat doporučit dobré aplikace

Link to comment
Share on other sites

hodil by se článek o tom jak rebootnout android jelikož k němu nemam usb zajímalo by mě jestli se to dá udělat jinak už mě štve že k hodně věcem nemám ani práva -_- stránka se zobrazuje už dobře

Link to comment
Share on other sites

 

hodil by se článek o tom jak rebootnout android jelikož k němu nemam usb zajímalo by mě jestli se to dá udělat jinak už mě štve že k hodně věcem nemám ani práva -_- stránka se zobrazuje už dobře

 

To jsem rád že se stránka zobrazuje dobře a díky za návrh na článek pokusím se ho napsat :)

Takže jsem upravil to písmo již by nemělo být tak rozmazané :)

Link to comment
Share on other sites

Tak na ten design nebudu v téhle zprávě reagovat a web proč by neměl smysl? každý web je o něčem a tenhle je o Androidu má lidi informovat doporučit dobré aplikace

 

Prečo potom kopíruješ veci, o ktorých sa dočítaju inde, tam kde maju  .. Demencia.

Link to comment
Share on other sites

já bych měl takovou technickou připomínku
když použiješ free tk doménu tak ji nesměruj jako rámeček a použij dns od Cloudflare.com(zdarma)
a pokud je to vps s ubuntem tvoje a umíš s virtualhostem tak si nastaviš aby z té domeny směřovalo rovnou do adresáře /var/www/android/

Link to comment
Share on other sites

 

já bych měl takovou technickou připomínku

když použiješ free tk doménu tak ji nesměruj jako rámeček a použij dns od Cloudflare.net(zdarma)

a pokud je to vps s ubuntem tvoje a umíš s virtualhostem tak si nastaviš aby z té domeny směřovalo rovnou do adresáře /var/www/android/

 

Díky za připomínku o víkendu to tak udělám

 

Ten podnadpis se nedá přečíst to je něco strašného. K tomu .tk doména když někomu budu chtít něco poslat nějaká odkaz na článek tak nemůžu kvůli .tk .

 

Také díky za připomínku pod nadpis zvetším nebo změním font :)

Link to comment
Share on other sites

Co se vám přesněji na témě nelíbí? jinak díky pokusím se web zpřehlednit :)

 

 

Píše se tam "Android na jednom webu.." ale také díky pokusím se písmo změnit :)

Tak to jsem asi stejne slepy jako tango :) taky tam vidím Android na jenom webu ....

Link to comment
Share on other sites

A bude mať od CloudFlare časovanú reklamu na 5 sekúnd, alebo v horšom prípade, niektorým používateľom nepovolí vstup na web.
(Z vlastnej skúsenosti web, ktorý je ochraňovaný cloudflarom mi velmi často nejde, CF ma zablokuje a nepustí na web, ale to som určite len jeden z mála ;))

Link to comment
Share on other sites

 

A bude mať od CloudFlare časovanú reklamu na 5 sekúnd, alebo v horšom prípade, niektorým používateľom nepovolí vstup na web.

(Z vlastnej skúsenosti web, ktorý je ochraňovaný cloudflarom mi velmi často nejde, CF ma zablokuje a nepustí na web, ale to som určite len jeden z mála ;))

 

Takže CloudFlare které mi tu doporučoval RHs ne?

Link to comment
Share on other sites

A bude mať od CloudFlare časovanú reklamu na 5 sekúnd, alebo v horšom prípade, niektorým používateľom nepovolí vstup na web.

(Z vlastnej skúsenosti web, ktorý je ochraňovaný cloudflarom mi velmi často nejde, CF ma zablokuje a nepustí na web, ale to som určite len jeden z mála ;))

co to meleš o jaký reklamě? ja nikdy žádnou neměl za tu dlouhou dobu co to používám a zatim všem web šel.

Takže CloudFlare které mi tu doporučoval RHs ne?

ano doporučoval a doteď funguje skvěle ale to je můj názor

a jediný free dns který lze použít pro tk doménu nebo jsem na jiný nenarazil

Link to comment
Share on other sites

Melem o reklame na Cloudflare, to je možné, že si nikdy také nič nemal, preto som napísal, že som len jeden z mála.
Nepoznám CloudFlare, ja som to nikdy nepoužil, ale niekedy ma vôbec nepustilo na web a niekedy mi zobrazilo, že je to ochraňované CloudFlarom a potom som musel pár sekúnd čakať kým išiel web.

Link to comment
Share on other sites

možná že jseš jeden z mála komu se nějaká reklama zobrazuje ale já to pomocí cloudflare nechráním ale nastavim aby web šel rychle nebyl nijak bezpečnější prostě rychlé načítání
možná že si se setkal s takovými weby ale ty to spíše používají jako bezpečnost já jako obyčejné dns s trochou bezpečnosti

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...