Jump to content

ostatní APB Reloaded


martynke

Recommended Posts

APB Reloaded
 
Něco málo o samotné hře:
 

-Hra pro PC All Points Bulletin (APB): Reloaded. Masivně multiplayerová akční hra od tvůrce GTA a Crackdown. APB je novým druhem onlinové hry, zasazené do trvalého, živého, pulsujícího a otevřeného městského prostředí, kde na všechny hráče čekají peníze a sláva.

 

-Zdejší svět je rozdělený na dvě strany, Enforcers a Criminals (tedy strážce, kteří ale s policajty nemají nic společného, a pachatele), z nichž pod každou spadají ještě dvě další minifrakce s vlastními motivy a cíly.

 

-Kriminálníci se nepřetržitě budou vloupávat do obchodů, krást auta, obtěžovat chodce nebo něco ničit. A na jejich odpůrcích bude jim v tom zabránit, zatknout je anebo - což se patrně stane nejčastěji - kriminálníky rovnou popravit.

 

-Navíc propracovaný a rozsáhlý systém přizpůsobení poskytuje hráčům neuvěřitelně širokou škálu možností úprav identity. Vzhled, oblečení, dopravní prostředky a dokonce i hudba, to vše jde změnit v neuvěřitelném detailu a kvalitě.

 

Nyní hru vlastní společnost Gamefirst,která hru odkoupila od jiné společnosti(již zkrachované) přibližně za 100 000 dolarů.

 

 

 

 

Komunita-

 

Komunitu jsme vytvořili,protože je pro Čechy/Slováky dost neznámá.Bylo by dobré hru seznámit s Hráči od nás aby byla dobrá komunikace,ale taky aby se zvětšila zábava v samotné hře.Navíc bude lepší komunikace mezi Hráči a myslím si že se bude více dařit ;)

 

Pro komunitu nemáme žádný oficiální název,takže se můžete zapojit do ankety kde vyberete jméno,které by se hodilo nebo ho sami navrhnete.

 

Členové komunity nebudou a ani nejsou nijak omezování a jsou bráni jako ostatní členové.Samozřejmě taková skupina lidí musí mít Leadera(Vůdce),který by vedl danou skupinu.Kdyby měl člověk vést všechny hráče sám,do jednoho asi by to nezvládl a proto si myslím/e že by bylo dobré Hráče dát do skupin,které by si sami pojmenovali.

 

Klademe důraz na týmovou práci a nestrpíme ŽÁDNÉ vulgární vyjadřování,narážky apod...

 

Samozřejmě máme taky podmínky-

 

Minimálně 13 až 14+

 

Pokud chcete nějakým způsobem komunikovat(hovor,chat...) musíte vlastnit Skype,ICQ či jiné

 

Být týmový Hráč a nebýt vůči ostatním vulgární

 

Nároky hry-

Paměť: 2GB RAM (3GB pro 64bitové Visty a Windows 7)
Graf. karta: nVidia GeForce 7800 -- 256MB a vyšší
Diskj: Alespoň 20 GB volného místa
Ostatní: Doporučuje se headset s mikrofonem
Internet: Širokopásmové internetové připojení (nutné ke spuštění hry)

 

 

 

Ostatní-

 

Dále lze ve hře komunikovat bez žádných přídavných programů apod...Nijak to hru neomezuje.

 

Výše byly zmíněny frakce apod...Ale taky každá strana má vlastní Leadery(Double B,Shift...),u nich je možné si zakoupit zbraně,oblečení a další.V každém spawnovacím bodě(spawnpointu) naleznete něco jako automat s tím rozdílem že u něj je možno si zakoupit zbraně,střelivo apod...

 

Další vychytávkou jsou mise,u kterých musíte být doopravdy týmový.Nepřátelé jsou na každém kroku a pokud máte aktuálně zdlouhavou misi(páčení,sprejování,zapalování...) je dobré mít za zády někoho kdo by vás hlídal.Hra má doopravdy hodně možnosti.

 

 

 

Dále je možné chytat respektive zabíjet(u kriminálníků) zločince.Za to je samozřejmě finanční odměna v podobě dolárů,za které si můžete koupit auta,vylepšit vzhled charakteru(oblečení,tetování,loga,songy při zabití nepřítele,barvy vlasů apod...).

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Jen doplním pár neúplných informací.

 

- Společnost Gamerfirst odkoupila hru od firmy, ale pak je totálně pos****.

 

- HW požadavky nelze brát vážně, hra je špatně optimalizována a pokud nemáte RAM 4GB+, tak si nezahrajete.

 

- Minulý rok, bylo slíbeno, že se servery přesunou na nový server, jelikož EU servery pod náporem hráčů lagovali. Bum, je další rok a servery ještě nejsou, ale lagy přestali, jelikož většina lidí odešla. 

 

- Tuto hru hraje i celkem dost cheaterů. Tito cheateři mají jasný aimbot a anti-cheat je tak super, že banuje lidi bez cheatů místo, aby dostali ban tito lidé s cheatama.

 

- Ale jinak je to skvělá hry, i já si ji občas zahraji, než narazím na cheatera a vypnu to. :)

Link to comment
Share on other sites

Někde jsem četl že to Gamefirst odkoupilo...

 

Nyní je v menu přidaná možnost nahlášení hackera,což jsem se dozvěděl na jedné Steam stránce.

 

Zapomněl jsem dodat že hru lze ZADARMO získat na Steamu nebo u Gamefirstu.Hra je Free to Play,takže si můžete kupovat další možnosti(typy účtu).

 

Postupem času získáváte levely u svého charakteru i u svého Leadera,čímž si odemknete další věci.

 

 

+Občas se lagy objeví,ale už se to dá hrát.Před cca. 5 měsíci to byl horor.To jsem hrál asi pár hodin a pak jsem se na to vykašlal.A nyní po čase přijdu a nic.Jenom sem tam.

Link to comment
Share on other sites

A já myslel že to tu nikdo nezná. Ještě si zapomněl zmínit server. Já osobně hraju na Obeye, kde mám enforcera i kriminálníka. Tak doufám že se třeba potkáme.

Nicméně, lagy jsou, to je jasný, ale bylo to horší. Tak před měsícem, kde dali jako omluvu 10 dní prémia. Před pár dny byla údržba, to taky cosi dělali.

A ta komunita je co zač ? Nějaký nový clan co se bude zakládat ?

Link to comment
Share on other sites

:d

 

 

 

+Členové kteří se připojí dostanou Reedem Cody ;)...Zhruba 2-3 a to na Premium Acc na cca. 1-3 dny,oblečení zbraně a další ;)

 

Za nějaký čas zveřejním web(free),protože nevím jak se to rozjede a tam naleznete kontakty...

 

Takže kdo by se chtěl zapojit napište do SZ nebo tady...

 

!HRAJEME ČISTOU HRU!

Link to comment
Share on other sites

 

 

- Tuto hru hraje i celkem dost cheaterů. Tito cheateři mají jasný aimbot a anti-cheat je tak super, že banuje lidi bez cheatů místo, aby dostali ban tito lidé s cheatama.

 

 

 

To je také, ked si niekto nevie nakodovať svoj vlastný ac .. 

Link to comment
Share on other sites

Ještě bych chtěl dodat že veškerá komunikace bude spočívat na programu Skype.Nějaké ty informace,novinky apod... budou chodit přes email a později hodláme založit TS server ;)

Link to comment
Share on other sites

Jen doplním pár neúplných informací.

 

- Společnost Gamerfirst odkoupila hru od firmy, ale pak je totálně pos****.

 

- HW požadavky nelze brát vážně, hra je špatně optimalizována a pokud nemáte RAM 4GB+, tak si nezahrajete.

 

- Minulý rok, bylo slíbeno, že se servery přesunou na nový server, jelikož EU servery pod náporem hráčů lagovali. Bum, je další rok a servery ještě nejsou, ale lagy přestali, jelikož většina lidí odešla. 

 

- Tuto hru hraje i celkem dost cheaterů. Tito cheateři mají jasný aimbot a anti-cheat je tak super, že banuje lidi bez cheatů místo, aby dostali ban tito lidé s cheatama.

 

- Ale jinak je to skvělá hry, i já si ji občas zahraji, než narazím na cheatera a vypnu to. :)

 

Pokud maj Valve AntiCheat tak se ani nedivím :)

Valve Anti Cheat je totiž docela dost na ho*no. taky banuje všude kde se dá a nejhorší je že může zabanovat i celej team kde je jeden hacker a nedaj ti unban.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Tak už jsem začal zase hrát, nějak mě to chytlo :d

 

Hra je to chytlavá,taky bych opět rád začal hrát,ale musím nějak vyřešit problém se zaheslovaným správcovským účtem :/

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...