Jump to content
  • 0

pomoc Dekompilácia / Pozmenenie kódu / Kompilácia


EssoLegend

Dotaz

Zdravím, potrebujem radu ohľadom dekompilacie súboru .jar a zároveň opravenie kódu a následné upravenie a znova zabaliť do .jar

Už som pokročil do štádia kde som súbor quests.jar dekompiloval vlastne len jeden súbor z toho .jar som dekompiloval a získal som súbor blabla.class pozmenil som kód v notepad++ a teraz potrebujem ten súbor pozmenení znova vložiť a prepísať do súboru quests.jar 
c++ pri kompilácii prestane pracovať na win 8.1 x64

Ja vôbec nič netuším o tejto problematike a dúfam, že nič od vás extra nechcem, len trošku nasmerovať ako to spraviť .

Jednoducho: Chcem troska pozmeniť kód vlastne v tom kóde len preložiť cca 15 viet .

Jedná sa o súbor: http://emcedubnik.eu/stahuj/Quests.jar

Dˇakujem

Link to comment
Share on other sites

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Keď takto píšeš je velká šanca, že vela toho o dekompilacii nevieš. Keď niečo zdekompiluješ a zmeníš text a zkompiluješ ešte to nepôjde, musíš to upraviť.
*Aj keď JAVA možno dá rovnaký kód :d xD.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

O Jave toho veľa neviem, ale sú 2 možnosti, kt. na skompilovanie dekompilovaného kódu poznám:

 

1) Upravený/Opravený kód skompiluj rovnako, ako bol aj originál. (Nedávam tomu veľkú šancu, najmä ak sa jedná o väčší projekt).

2) Ak si nespravil priveľa zmien, dalo by sa skompilovaný súbor manuálne upraviť. (skrz HxD napríklad), je to náročná práca, ale zato efektívna. Taktiež sa takto dá zmeniť chod programu.

Otvor si ten class súbor cez HxD a ak chceš upraviť len nejaké údaje (stringy), stačí ich v tom súbore hľadať. Ak chceš zmeniť funkciu alebo ceľkovo chod programu, tak to je na dlhé časy,

 

Možno som vôbec nepomohol, možno aj hej. Ak sa chceš dačo ohľadom 2) spýtať, som tu.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Super, cez ten HxD to tuším pôjde ! Nemám šajnu ale verím v tom, lebo to čo si písal je presne to čo mi treba ! Ďakujem

Tango jasné že neviem ved som to aj písal, ja to nepotrebujem do života, len teraz by sa mi hodilo pár viet pozmeniť .


Nepomohlo, ten HxD to je matrix :d som ochotný za to zaplatiť ( za prelozenie 15 viet v tom súbore ) píšte mi na [email protected] ( platba: bankový prevod )

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Zdravím, potrebujem radu ohľadom dekompilacie súboru .jar a zároveň opravenie kódu a následné upravenie a znova zabaliť do .jar

 

Už som pokročil do štádia kde som súbor quests.jar dekompiloval vlastne len jeden súbor z toho .jar som dekompiloval a získal som súbor blabla.class pozmenil som kód v notepad++ a teraz potrebujem ten súbor pozmenení znova vložiť a prepísať do súboru quests.jar 

c++ pri kompilácii prestane pracovať na win 8.1 x64

 

Ja vôbec nič netuším o tejto problematike a dúfam, že nič od vás extra nechcem, len trošku nasmerovať ako to spraviť .

 

Jednoducho: Chcem troska pozmeniť kód vlastne v tom kóde len preložiť cca 15 viet .

 

Jedná sa o súbor: http://emcedubnik.eu/stahuj/Quests.jar

 

Dˇakujem

 

Co tak prestat kompilovat javu kompilatorom na C++?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Bloodman díky, ale ja netuším čo robím, skúšam a chytám sa každej slamky . Neviem nič programovať, len sa snažím tých 15 viet sakra preložiť, ale už som to nechal, nie je to len tak ... preto som ochotný za to zaplatiť pokiaľ to nebude za 20 € ...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...