Jump to content

Přehřívání CPU?


LaMaCZE

Recommended Posts

Zdravím mám nový notebook , asi měsíc je to Lenovo G500 (VIZ. http://www.electroworld.cz/product/pocitace/notebooky-netbooky-komplet-sortiment/LNG50092683/lenovo-ideapad-g500-59392683-dark-metal-notebook?scid=PRICECOMP_GOOGLE&gclid=CLGgpL-2_rsCFUiN3godwV8ABA)

 

Temp1 je i na 77C je to v pořádku?

Notebook mam na stole , při hraní call of duty 2 mam tolik bez hraní to je kolem 50 c

Nevím jestli je toto optimální teplota... 

 

 

teplotivi.png

 

Děkuji za rady

 

Link to comment
Share on other sites

kup si chladící podložku

 

Ano v budoucnu notebook stál docela dost...

 

kup si lepsi chladic na procesor

 

Notebook stál docela dost no musim počkat a nemůže se mi s tim něco stát? př shořet CPU nebo něco ?

Link to comment
Share on other sites

Nemůže ti shořet má to pojistku, že se to vypne při přehřáti a jestli se ti to stane tak to nezapínej znovu něž to vychladne. Jinak ta podložka bude nutností.

Link to comment
Share on other sites

Lenovo je sračka , aspon řada G.Měl sem taky G500 (akorat stařší řadu) a schořela mi grafika.Nepomohlo ani reball/reflow takže bych musel vyměňovat celej grafickej čip.Tak sem se na to vyjebal a postavil sem si herní pc.

 

bohužel u g500 se to stavá často

Link to comment
Share on other sites

Podívej se na teploty v programu HWiNFO 32/64 (podle toho kolika bitový máš operační systém)

Killbill, sice to má pojistku, ale při vysokých teplotách se např. cpu podtaktovává automaticky a celkově se snižuje výkon. 

 

steel, CPU má intel. AMD má grafickou kartu. A grafické karty topí nejvíce z celého počítače. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...