Jump to content
  • 0

pomoc Banka


11xam11

Dotaz

ahoj,

mám script banku a v pick upu vybírám co chci: vložit vybrat atd. ale když kliknu třeba na "vložit" tak se mi otevře další menu s vložit, ale v vzápětí to překryje to menu z pick upu. Tak bych se chtěl zeptat jestli nějak jde, aby pick up fungoval třeba jen jednou za 10 vteřin.

 

Doufám že jste mě pochopili a děkuju za všechny odpovědi.

Link to comment
Share on other sites

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Už se to tu řešilo několikrát je to způsobeno tím že ty pořád stojíš na tom pickupu takže se pořád ten dialog obnovuje jde to opravit třeba tím že si uděláš proměnnou a podmínku na to pokud je dialog zobrazen nebo ne a nebo další a lehčí možnost je že hráče portneš kousek dál aby nestál na pickupu prostě že když stoupne na pickup zobrazí se mu dialog a portneš ho kousek dál aby na něm už nestál to je ta lehčí možnost.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Už se to tu řešilo několikrát je to způsobeno tím že ty pořád stojíš na tom pickupu takže se pořád ten dialog obnovuje jde to opravit třeba tím že si uděláš proměnnou a podmínku na to pokud je dialog zobrazen nebo ne a nebo další a lehčí možnost je že hráče portneš kousek dál aby nestál na pickupu prostě že když stoupne na pickup zobrazí se mu dialog a portneš ho kousek dál aby na něm už nestál to je ta lehčí možnost.

 

Zkus to napsat ještě nesrozumitelněji

 

 

Global podmínka: new bool:DialogShown[MAX_PLAYERS];

 

Do OnPlayerPickupPickUp dej if(DialogShown[playerid]) return 1;

 

Do ShowPlayerDialog dej DialogShown[playerid] = true;

 

Do OnDialogResponse

 

Dialog banky: DialogShown[playerid] = false;

Pokud zobrazuje Vložit, Vybrat atd. - do ShowPlayerDialog: DialogShown[playerid] = true;

A do ShowPlayerDialog u Vložit, Vybrat... - DialogShown[playerid] = false;

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...